Tragedia Królowej Życia

Dagmara Kaźmierska podzieliła się z fanami smutną wiadomością.

Kto ogląda czasami popularny program TTV ten doskonale wie, co ma miejsce w nowym sezonie „Królowych życia”. Dagmara pokazywana była w szpitalu, gdzie trafiła do niego w wyniku wypadku samochodowego. Sama Królowa poinformowała swoich fanów, że ma niesprawne obie nogi i potrzeba jej czasu, aby móc w pełni cieszyć się sprawnością jak sprzed wypadku. Okazuje się, że wcale nie będzie to takie proste.

Nawet wiele ciepłych słów od fanów, nawet ich wsparcie i modlitwy, wydają się nie pomagać Dagmarze. I chociaż wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze – niestety tak nie jest.

Czy Dagmara jeszcze kiedyś stanie na nogi?

Okazuje się, że rokowania nie są najlepsze. Lekarze martwią się, że jedna z największych gwiazd programu, może nie stanąć na nogi i chodzić tak, jak chodziła przed wypadkiem. Ale doskonale wiemy, że to zależy od wielu czynników – a przede wszystkim od uporu i determinacji pacjenta. I trzeba przyznać – tego Dagmarze nie brakuje.

Dagmara w tej sprawie wystosowała na swoim Instagramie wiadomość do swoich fanów – podziękowała im i poprosiła o kolejną dawkę dobrej energii.


Dzień dobry Serduszka Moje Kochane. Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze. Piękne słowa wsparcia i troski. Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Nie wiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś... Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty (…)

Zdradziła również, że… jest bardzo szczęśliwie zakochana, ale postanowiła na razie nie zdradzać żadnych szczegółów.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO