Co na to jej chłopak?

Big Brother: Ania pomagała Mateuszowi w masturbacji na wizji. Internauci oburzeni

Absolutnie niesmaczne widowisko było dostępne ostatnio w programie „Big Brother”, gdzie przypadkowi ludzie aspirują do miana gwiazdy. Niektórzy gotowi są zrobić wszystko, byle tylko osiągnąć zamierzony efekt. Wydaje się, że nie inaczej było w Domu Wielkiego Brata – jedna z uczestniczek, Ania, zaoferowała pomoc swojemu koledze Mateuszowi. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że pomoc, którą mu oferowała to pomoc w… masturbacji.

player.pl

Co na to mieszkańcy domu? Już czujecie dreszczyk zażenowania na plecach?

Mocniejszy niż pierwszy

„Big Brother 2” cieszy się znacznie większą popularnością niż pierwsza edycja – non stop nieoczekiwane zwroty akcji, awantury, zaskoczenia, miłość i nienawiść. Rodzą się zupełnie nowe, intymne relacje pomiędzy uczestnikami. Obejrzeć można było już lesbijski pocałunek Natalii i Małgorzaty, a także Kamil który zainteresowany jest żywo Ewą.

Ale to najwidoczniej nie wystarczyło i okazało się, że więcej osób ma potrzeby seksualne, które na początku były głęboko skrywane. Tym razem w centrum znajdują się Anna Izvarina i Mateusz Sławiński. Z tym, że oni przekroczyli pewną granicę. Granicę żenady, a niektórzy zdecydowanie twierdzą, że posunęli się o krok za daleko.


Obrzydliwa masturbacja na oczach widzów

Sławiński lubi kontrowersje, co już widać było od początku. Chętnie zagaduje innych mieszkańców Domu Wielkiego Brata o kwestie seksualności, a najbardziej lubi poruszać perwersyjne tematy. Jego napięcie seksualne najwidoczniej musiało zostać kiedyś rozładowane.

Anna Izvarina postanowiła więc pomóc swojemu przyjacielowi – zaproponowała, że ułoży z kołdry namiot, żeby mógł się pod nim masturbować. W dodatku chętnie mu przy tym śpiewała. Kiedy Mateusz dokończył dzieła – inni uczestnicy bili brawo i wiwatowali. Ania udała się potem do pokoju zwierzeń, gdzie powiedziała, że między nimi nie ma żadnego skrępowania.

Nawet jeden z użytkowników nie krył swojego zaskoczenia:

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Co tam się wczoraj stało?! ?? Po wiecej zapraszamy na 20:00 i do @player.pl #bigbrothertvn7 #wielkibrat #wielkibratpatrzy #BB #bb #bbtvn7 #BB2019 #bigbrother2019 #bigbrother #player

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Internauci z kolei nie pozostawili na nich suchej nitki. Zastanawiali się co jeszcze Ania jest w stanie zaproponować chłopakom, a także co na to jej życiowy partner. Ponadto jej zachowanie kiwitowali głównie jednym słowem: „obrzydliwe”.


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO