Serial ma problemy

Atomówki - jedna z aktorek rezygnuje z głównej roli (Akktualizacja)

(Aktualizacja) Co obecnie wiemy na temat zmian w obsadzie Atomówek ? Sprawdźmy to teraz razem:

 

"Atomówki" to nowy serial, który realizowany jest dla The CW. Aktorki weszły na plan i udało się nagrać nawet odcinek pilotażowy. Jednak, jak podaje Variety, władzom stacji nie przypadł do gustu pilot i postanowili, że cały proces musi rozpocząć się na nowo. A teraz serial będzie miał jeszcze więcej kłopotów, ponieważ jedna z głównych aktorek zrezygnowała z gry w serialu. 

Materiały promocyjne serialu

Atomówki - problem z serialem 

The CW było bardzo niezadowolone z tego, co zobaczyli w pilocie. Włodarze stacji postanowili więc, że cały proces musi zacząć się od nowa. Okazuje się, że jedna z głównych aktorek - Chloe Bennet, która miała wcielić się w Bójkę, zrezygnowała z dalszego grania w serialu. A to wszystko z powodu przesunięć, do jakich doszło. Jej harmonogram serialu gryzie się z innym, dlatego właśnie, z powodu konfliktu, opuściła projekt. Jak się okazuje - serial ma z tego powodu spore problemy. Dopiero jesienią ma odbyć się casting na nową odtwórczynię postaci Bójki. 

Serial "Atomówki", czyli "Powerpuff" mają pokazać znane z bajek trio, które dzisiaj są rozczarowanymi dwudziestolatkami. Zgodnie stwierdzają, że ich dzieciństwo zostało zmarnowane na walczenie z przestępcami. Jednak kiedy na horyzoncie ukazuje się nowe niebezpieczeństwo - nie będą zastanawiały się ani chwili. Znowu będą musiały się zjednoczyć i zawalczyć, bowiem świat potrzebuje ich bardziej niż kiedykolwiek.

 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO