Premiera już niedługo

„Asymetria” od razu trafi na VOD. Kiedy i gdzie zobaczymy film?

W marcu tego roku rozpoczęły się prace nad najnowszym filmem Konrada Niewolskiego zatytułowanym „Asymetria”. Jak wiadomo, w tym czasie zaczęto wprowadzać kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i wstrzymano prace na planach filmowych. Twórcom „Asymetrii” udało się jednak kontynuować pracę nad produkcją, dzięki czemu film powstał na czas. Niedawno w sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu oraz promujące go plakaty. Niewolski już wcześniej zapowiadał, że jego film nie ukaże się w kinach, co wyraził w dość mocnych słowach:

Nie chcę, żebyście, k***a, musieli siedzieć jak barany w maseczkach.

"Asymetria"/Materiały prasowe

Reżyser dotrzymał słowa i już wiadomo, że premiera filmu odbędzie się 13 listopada na nowej platformie streamingowej 22Bit.tv. Jeszcze nie wiadomo, ile będzie kosztował dostęp do filmu.

Gwiazdorska obsada

Konrad Niewolski do tej pory nie zdradził zbyt wielu szczegółów fabuły „Asymetrii”. Wiadomo jedynie, że nie będzie ona ścisłą kontynuacją „Symetrii” z 2003 roku, ale obie produkcje będzie bardzo wiele łączyło. Nowy film również będzie opowiadał o świecie przestępczym. Warto dodać, że został do niego zaangażowany dolnośląski gangster Jacek B. zwany „Lelkiem”, który był skazany na piętnaście lat więzienia za kierowanie zbrojną grupą przestępczą oraz zlecenie zabójstwa, a także był zamieszany w oszustwa podatkowe. W rolę głównego bohatera wcielił się Mikołaj Roznerski. Na ekranie zobaczymy też między innymi takie gwiazdy jak Piotr Fronczewski, Danuta Stenka, Jan Frycz, Dariusz Biskupski, Andrzej Andrzejewski, Marek Molak, Grażyna Szapołowska, Paulina Szostak czy raper Popek. Po sukcesie „Symetrii” można się spodziewać, że nowy film będzie się cieszył bardzo dużym zainteresowaniem. Zamierzacie obejrzeć „Asymetrię”?

Do premiery nowego filmu pozostało jeszcze kilka dni. W tym czasie warto obejrzeć inne produkcje opowiadające o przestępczym półświatku - „Pitbull. Nowe porządki” i „Kobiety Mafii”. Polecamy również film „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO