Kiedy pojawi się na Netflixie?

Vanessa Hudgens powraca w filmie „Zamiana z księżniczką 2”. Jest zwiastun i data premiery

Wielkimi krokami nadchodzi premiera filmu „Zamiana z księżniczką 2”, który jest kontynuacją cieszącego się popularnością świątecznego filmu Netflixa. Pierwsza część okazała się wielkim sukcesem i z miejsca zdobyła sympatię widzów. Opowiada ona o losach zwykłej cukiernik z Chicago i przyszłej księżniczki, które łączy niesamowite, bliźniacze podobieństwo. Młode kobiety przed świętami postanawiają zamienić się życiami, co jak można się domyślać, prowadzi do wielu zabawnych perypetii. Nie ulega wątpliwości, że twórcy kolejnej odsłony przygotowali dla fanów jeszcze więcej wrażeń.

"Zamiana z księżniczką"/Materiały promocyjne

W rolę głównej bohaterki oraz jej przyjaciółki wcieliła się Vanessa Hudgens. Aktorka w drugiej części powróci, ale tym razem nie w podwójnej, a potrójnej roli.

Co trzy głowy, to nie jedna?

Nowa część „Zamiany z księżniczką” ma opowiadać o dalszych losach księżnej Margaret, która niespodziewanie dziedziczy tron Montenaro. W jej związku z Kevinem pojawiają się jednak poważne problemy. Tę sytuację będzie mogła uratować jedynie do złudzenia podobna do niej Stacy. Wszystko jednak skomplikuje pojawienie się na horyzoncie kolejnej podobnej do księżniczki postaci – imprezowiczki Fiony. Dziewczyna skutecznie pokrzyżuje świąteczne plany obu przyjaciółek. Film wyreżyserował Mike Rohl, a za scenariusz odpowiadają Robin Bernheim i Megan Metzger. Poza Vanessą Hudgens na ekranie zobaczymy również między innymi takich aktorów jak: Suanne Braun, Nick Sagar, Mark Fleischmann, Adele Lupton, Grant Fergusson, Lachlan Nieboer i Ricky Norwood. Premiera filmu ma się odbyć już 19 listopada na platformie Netflix. W sieci właśnie ukazał się pierwszy zwiastun drugiej odsłony tej świątecznej produkcji, który możecie zobaczyć poniżej.

Polecamy również inne świąteczne filmy - „Listy do M.” i „To właśnie miłość”. Rozrywki dla całej rodziny dostarczy także animowany „Grinch”.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO