Zapowiedź produkcji

American Horror Stories - teaser serialu

Niedawno informowaliśmy o premierach FX - podawaliśmy dokładne daty. Dowiedzieliśmy się stamtąd (tutaj możecie przeczytać cały artykuł), że już latem zobaczymy antologię "American Horror Stories" od Ryana Murphy'ego. Wiemy już, że ma to być kilka odcinków, niezależnych historii, a teraz do sieci trafił zwiastun produkcji. 

Materiały promocyjne serialu

American Horror Stories - teaser 

Coraz więcej dostajemy ze świata AHS. Już 15 lipca na FX zadebiutuje "American Horror Stories", który ma być pierwszym (oby nie ostatnim!) spin-offem serialu. W Internecie pojawił się teaser produkcji, który zapowiada hasło: 

Strach przybiera nową formę. Nowa, pokręcona antologia 

Próżno było spodziewać się po teaserze tego, że cokolwiek zdradzi z fabuły. To typowe zagranie w stylu Murphy'ego. Ale dostaliśmy kolejne wskazówki. Warto zauważyć, że w słowie "stories" mamy wplecione m.in. narzędzia tortur czy węża. 

Jak zdradził twórca serialu - serial będzie składał się z 16 odcinków, po godzinie, gdzie każdy będzie opowiadał zupełnie o czymś innym. Serial zagłębi się w mity, legendy i tradycje w klimatach horroru. Wiele odcinków będzie obsadzonych gwiazdami AHS, które doskonale znamy. 


Poza tym, co podaliśmy wyżej i co możecie zobaczyć w teaserze - nie znana jest nawet pełna obsada serialu. Dlatego będziemy musieli czekać do premiery, żeby móc sprawdzić, kto zagra w nowych odcinkach. Stawiamy, że nie zabraknie ulubienicy Murphy'ego - Sarah Paulson (wyreżyseruje ona również 1. odcinek produkcji). Warto również wspomnieć, że podczas ogłaszania zamówienia na serial, wraz z Murphym, na Zoomie cieszyły się m.in. takie gwiazdy jak Evan Peters, Cody Fern, Angela Bassett czy Taissa Farmiga. Być może to oni pojawią się w odcinkach? 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO