TVN Turbo

TVN Turbo online

TVN Turbo Online

"Usterka", "Motomaniak", "Zakup kontrolowany", czy nawet "Top Gear" - to tylko kilka z najpopularniejszych programów nadawanych na pierwszej w Polsce stacji telewizyjnej, skierowanej głównie do męskiego grona. Najświeższe nowinki ze świata technologii, motoryzacji i rozrywek z nią związanych oraz sportów motorowych znajdziesz właśnie tu. Na kanale przez całą dobę natrafisz na program, który na pewno Cię zainteresuje, a jeśli potrzebujesz czegoś tylko "w tle", to TVN Turbo Online stanowi znakomitą alternatywę od ciągle powtarzanych wiadomości, czy programów rozrywkowych z nie do końca wartościową zawartością. Umil sobie czas i jednocześnie poszerz swoją wiedzę praktyczną wybierając ten program.

Najpopularniejszy "męski kanał" w Polsce obejrzysz już za 0 zł, niezależnie od tego gdzie jesteś i jakim urządzeniem dysponujesz. Wpisz nazwę stacji w wyszukiwarce, dodaj frazę "online" i wybierz spośród wielu opcji odtwarzania telewizji internetowej. Jeśli twoja przeglądarka nie posiada odpowiednich rozszerzeń, zainstaluj program do obioru stream online i ciesz się swoimi ulubionymi programami, bez konieczności instalowania odbiornika TV (i płacenia abonamentu ;))

TVN Turbo przez internet

101 napraw – program o naprawach samochodu.

Uwaga! Pirat – reporterzy wraz z policjantami ścigają niebezpiecznych kierowców.

Agromachina – magazyn o maszynach rolniczych

Automaniak – flagowy magazyn stacji, w którym można zobaczyć relacje z rajdów samochodowych, ważnych wydarzeń motoryzacji, czy testy samochodów. Dawniej Automaniak Max.

Ale jazda – program przedstawia filmy samochodowe które zostały uchwycone autorską kamerą.


TVN Turbo został uruchomiony 12 grudnia 2003 o godzinie 18:00 jako pierwsza polska stacja motoryzacyjna. TVN Turbo należy do Grupy TVN. Pierwszym szefem kanału był Grzegorz Płaza, w ramówce kanału znalazły się m.in. Top Gear (po raz pierwszy w polskiej telewizji) oraz programy produkowane lokalnie, takie jak Legendy PRL czy Zakup Kontrolowany. Od roku 2006 kanałem kierował Maciej Maciejowski, a po nim do stycznia 2014 Paweł Jordan. Szefem stacji jest Przemysław Kwiatkowski. Hasło telewizji brzmi: TVN Turbo – męska telewizja (dawniej: męska jazda). Dostępna jest we wszystkich platformach cyfrowych oraz w wybranych sieciach kablowych. Od 24 października 2016 w Cyfrowym Polsacie i nc+ jest dostępny w HD. Od 15 sierpnia 2009 stacja przeszła na częściowe nadawanie w 16:9. 3 października 2009 stacja przeszła w pełni na 16:9, zmianie uległa oprawa graficzna stacji, oprawa muzyczna oraz logo. 4 listopada 2011 roku TVN Turbo zostało uruchomione w jakości HD.

Internetowa telewizja w wysokiej jakości jest już dostępna dla każdego. Zarejestruj się za darmo jako użytkownik playera online i korzystaj z olbrzymich bibliotek stacji telewizyjnych już dziś!

cracovia.plWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO