TV Puls

TV PULS ONLINE

TV Puls to trzecia największa polska telewizja komercyjna, nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów TV Puls i Puls 2. Telewizja Puls swój pierwszy kanał uruchomiła 18 marca 2001, a drugi – Puls 2 19 lipca 2012 roku. 2 września 2014 roku uruchomiono kanał TV Puls HD, a 23 lutego 2015 roku – Puls 2 HD. 6 sierpnia 2014 Telewizja Puls uruchomiła własny serwis wideo na żądanie – PlayPuls.pl. W ramach PlayPuls.pl widzowie mogą oglądać produkcje własne nadawcy, animacje z pasma Junior TV, seriale, dokumenty oraz programy rozrywkowe. Produkcje własne są dostępne na platformie bezpłatnie przez cały czas, natomiast inne wybrane tytuły są dostępne w modelu catch up.

TV Puls Online to wyjątkowa stacja telewizyjna, na której emitowane są tylko filmy i serie fabularne oraz programy rozrywkowe.

Telewizja Puls Online to dostęp do trzeciej największej komercyjnej stacji telewizyjnej w Polsce. Na próżno szukać tam nudnych programów, tzw. wypełniaczy czasu antenowego. Niemal każdego dnia przez całą dobę emitowane są tam odcinki najpopularniejszych seriali jak Agenci NCSI: Los Angeles, Lombard - czyli życie pod zastaw, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas.

Telewizja Puls to również program 2. czyli wersja bardziej familijna. Od rana do wieczora czas antenowy poświęcony jest emisji kultowych serii i filmów dla całej rodziny jak np. Tom i Jerry, Pingwiny z Madagaskaru, czy Fineasz i Ferb. Rozmaitość programów i ich zróżnicowanie pod względem odbiorców, czynią z TV Puls online znakomitą propozycję dla każdego, kto od telewizji oczekuje bogatej oferty filmów fabularnych. Wisienką na torcie jest godzina 20.00, o której każdego dnia emitowany jest filmowy hit, czyli najnowsze premiery światowego kina, lub klasyczne dzieła kinematografii jak np. Ojciec Chrzestny.

Mimo swojej wysokiej pozycji i znaczej liczbie oglądających, TV Puls nie wydaje swoich programów informacyjnych. Na próżno szukać tam "Wiadomości" itp. Ten kanał jest pomyślany z myślą o tych co potrzebują zanurzyć się w wygodnym fotelu i beztrosko oddawać się przyjemności z oglądania najlepszych filmów fabularnych i rozrywkowych. Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, produkuje z firmą Media Corporation nowy muzyczny show Gra Muzyka”. W roli gospodarza programu – Robert Janowski. Zdjęcia do projektu ruszają latem. Premiera jesienią tylko w TV Puls!

 Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że 10 lutego 2017 organizacja PL MMA ogłosiła współpracę z ogólnodostępną telewizją TV Puls, która uzyskała prawa do transmisji gal. Pierwszą galą transmitowaną na żywo była gala PLMMA 72, która odbyła się 4 marca w Łomiankach.

 

tvpuls.pl


Może zainteresują Cię także:


Wszystko na temat

Starsze artykuły
Nowsze artykuły

Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO