Polo TV

Polo TV Online

Polo TV Online przez internet

Polo TV Online to telewizja prezentująca muzykę disco polo oraz dance. Jest to polskojęzyczna stacja wytwórni Lemon Records należącej do Telewizji Polsat Sp. z o.o., a wcześniej do ZPR SA. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową. Poza teledyskami w ramówce obecne są programy rozrywkowe prowadzone przez największe gwiazdy disco oraz relacje z imprez i wydarzeń.

Największe gwiazdy tworzą wyjątkową stację jaką jest Polo TV - jedyny kanał disco w Polsce, na którym nie tylko posłuchacie utworów ale również poznacie od strony prywatnej gwiazdy pokroju Zenka Martyniuka, BOYS, Weekend, Czadomana, czy Bayer Full

Przetestuj  telewizję online i zyskaj nielimitowany dostęp do internetowego wydania Polo TV. Każdego dnia emitowane są audycje dla wszystkich fanów disco i nie tylko. "Dance mix", "Disco Studio" oraz oczywiście "Lista Przebojów" to główne programy, w których posłuchacie zarówno najnowszych utworów disco i polo jak i nieśmiertelnych hitów z przestrzeni wielu lat. 

Nie samym puszczaniem muzyki żyje ta stacja! Jako największy promotor tego typu muzyki, Polo TV staje na wysokości zadania i daje widzom możliwość zostania jedną z gwiazd. "Disco star" - to program rozrywkowy o formule znanej z np. "Mam Talent". Jego uczestnicy wykonują własne utwory lub covery Disco Polo przed jury złożonym z największych autorytetów tego gatunku. Do finału przechodzą tylko najlepsi, a zwycięzca ma wręcz otwarte drzwi do kariery króla Disco!

Tylko w Polo TV Online znajdziecie nowe klipy, a także stare niezapomniane hity, zobaczycie wywiady z artystami oraz ich wspomnienia związane z największymi przebojami. Będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty zarówno współczesne jak i z lat 90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd disco polo, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami. Na antenie spotkasz takie gwiazdy jak Boys, Classic, Akcent, Weekend, After Party, Czadoman, MIG i wiele wiele innych!

Nie czekaj i rozpocznij stream online Polo TV całkowicie za darmo. Ciesz się swoją ulubioną muzyką disco-polo gdziekolwiek jesteś!

polotv.pl


Może zainteresują Cię także:Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO