Kim jest?

Robert Janowski – były prowadzący program „Jaka to melodia?”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

AKPA

Robert Janowski to popularny piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, a także dziennikarz radiowy i prezenter telewizyjny, któremu największą popularność przyniosła rola prowadzącego program „Jaka to melodia?”. Artysta ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Telekamery, Wiktory i Złotą Telekamerę. Sprawdźcie, jak dużo wiecie na jego temat.

Wszystko o: Robert Janowski

Pełne imię i nazwisko: Robert Mariusz Janowski
Data i miejsce urodzenia: 22 marca 1961, Inowrocław
Zawód: piosenkarz, aktor, prezenter telewizyjny
Partner: Katarzyna Kalicińska-Goczał, Katarzyna Dańska (2004-2011), Monika Głodek (2013-)
Dzieci: Makary, Aniela, Tola
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @jan.owski


Kariera

Robert Janowski na scenie zaczął występować już w wieku 13 lat. W 1983 roku razem z Januszem Koftą i Bene Rychterem stworzył rockowy musical „Kompot”, w którym zagrał główną rolę. W tym czasie był związany z kilkoma zespołami rockowymi, w tym z Oddziałem Zamknietym, Exodusem, Zoo i Sekcją Z. W 1991 roku otrzymał rolę w musicalu „Metro” Janusza Józefowicza, który przyniósł mu rozgłos w całym kraju. Artysta współtworzył również takie spektakle jak „Grosik 2” czy „Do grającej szafy grosik wrzuć”. W ciągu swojej kariery był związany z teatrami: Ateneum, Buffo, Rampa, Rozmaitości, Powszechnym, Komedii i Dramatycznym. Janowski zagrał w kilku filmach, między innymi w „Sercu gór”, „Kto nigdy nie żył”, „Nocnym grafitti” i „Porze na czarownice”. Od 1997 roku prowadził program „Jaka to melodia?”, z którym ostatecznie rozstał się w 2018 roku.

Życie prywatne

Robert Janowski trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego. W 2004 roku poślubił Katarzynę Dańską, z którą ma dwie córki, Anielę i Tolę. Po rozwodzie związał się z Moniką Głodek, z którą ożenił się w 2013 roku.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO