Czas relaksu

Filmy na dziś. Co można obejrzeć w TV?

Nadszedł czas na środę, 13 maja 2020 roku. Zastanawiacie się, co obejrzeć w telewizji? Jeśli macie ochotę zrelaksować się dzisiaj przed telewizorem, będzie ku temu okazja. W telewizji nie zabraknie prawdziwych filmowych hitów. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni tytuł, który zapewni odpowiednią dawkę wrażeń. Przedstawiamy listę ciekawych filmów, które ukażą się dzisiaj wieczorem na antenach najpopularniejszych stacji telewizyjnych:

 

• „Ostatni Bastion”: film akcji, reż. R. Lurie (2001) - TVN7, g. 20:30

Robert Redford w filmie „Ostatni Bastion” wciela się w rolę skazanego przez sąd wojskowy generała Irwina. Wyrokiem sądu zostaje osadzony w zakładzie karnym. Placówkę nadzoruje pułkownik Winter (James Gandolfini). Jego niekonwencjonalne metody resocjalizacj sprawiają, że więźniowie zaczynają się buntować. Wkrótce generał Irwin zapoczątkuje wielki bunt więźniów przeciwko bezwzględnym strażnikom.

Materiały prasowe

• „Jutro nie umiera nigdy”: film sensacyjny, reż. R. Spottiswoode (1997) - TVP1, g. 21:00

Film „Jutro nie umiera nigdy” to kolejna odsłona przygód słynnego agenta Jamesa Bonda. W jego rolę tym razem wciela się Pierce Brosnan. Bond otrzymuje zadanie udaremnienia planów właściciela gazety „Tomorrow”, Elliota Carvera, który chce wywołać wojnę i przy okazji się wzbogacić. Carver wysyła sygnał, który zakłóca prace urządzeń nawigacyjnych na brytyjskim okręcie wojennym. W konsekwencji wyrusza on na chińskie wody terytorialne, gdzie zostaje zatopiony. Tylko Bond może zapobiec międzynarodowemu konfliktowi.

• „Lawstorant”: komedia sensacyjna, reż. M. Haremski (2005) - Polsat, g. 22:00

Lawstorant, czyli Bogdan Jaworski (Zbigniew Buczkowski) wychodzi z odsiadki. Wcześniej zajmował się oszukiwaniem i naciąganiem kobiet. Teraz zaczyna obmyślać plan kolejnego przestępstwa. Postanawia razem z przyjaciółmi założyć trefną firmę, która ma zamawiać u producentów towary na przedłużony okres płatności i sprzedawać je następnie za pół ceny. Na drodze do realizacji planu pojawia się pewien zasadniczy problem.


• „Miłość po francusku”: komedia romantyczna, reż. D. Moreau (2013) - TVP2, g. 23:00

Film przedstawia historię Alice Lantis (Virginie Efira), która ma 30 lat, jest piękna i ambitna. Całe życie poświęciła swojej pracy. Chociaż ma wiele zalet, przez znajomych jest uważana za osobę myślącą schematycznie. Gdy poznaje młodszego o 10 lat i spontanicznego Balthazara Apfela (Pierre Niney) postanawia wdać się z nim w romans. Dzięki temu przestaje już mieć opinię nieciekawej osoby.

• „Szczęki 2”: thriller, reż. J. Szwarc (1978) - TVN, g. 23:00

Akcja filmu „Szczęki 2” rozgrywa się 4 lata po dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce w Amity. Teraz znowu na morzu zaczynają się zdarzać tajemnicze wypadki i zaginięcia ludzi. Okoliczny szeryf podejrzewa, że prawdopodobnie znowu zaczął grasować olbrzymi, biały rekin. Mieszkańcy jednak nie chcą słuchać jego ostrzeżeń. Szeryf będzie musiał zmierzyć się na własną rękę z morskim potworem.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO