Czym różni się od konkurencji?

Vivaldi – jedna z ciekawszych darmowych przeglądarek internetowych – opinie, recenzje, czy warto?

Dziś niemal każdy z nas korzysta z internetu – nic więc dziwnego, że na rynku znajdziemy sporo darmowych przeglądarek, które pomagają nam w komfortowym korzystaniu z sieci. Najchętniej wykorzystywane są chociażby Google Chrome, Mozilla Firefox czy Opera. Nieco rzadziej użytkownicy wybierają z kolei przeglądarkę Microsoft Edge (dawny Internet Explorer). To jednak nie wszystkie programy, które mogą nam posłużyć do korzystania z sieci internetowej. Warta uwagi jest także chociażby przeglądarka Vivaldi, która na rynku zadebiutowała w roku 2016. Dziś z programu skorzystać możemy na systemach operacyjnych Windows, macOS, Linux, Android – zainstalować ją więc mogą zarówno posiadacze komputerów, jak i telefonów i urządzeń przenośnych. 

Vivaldi

Przeglądarka Vivaldi jest programem darmowym, opartym na licencji freeware, który stworzony i rozwijany jest przez byłego CEO firmy Opera Software. Co oferuje przeglądarka?

Vivaldi – opcje i możliwości

Użytkowników przeglądarki Vivaldi przyciąga przede wszystkimi minimalistyczny interfejs i sporo opcji jego personalizacji. Użytkownicy mogą wybierać między innymi motywy, czcionki czy kolor tła wyświetlanych stron.  Przeglądarka pozwala na grupowanie kart, dodawanie adnotacji na stronach internetowych i umieszczenia notatek do zakładek. Program obsługuje także gesty myszy i klawiatury. Użytkownicy mogą też korzystać z opcji „szybkiego wybierania” w celu szybkiego znalezienia zakładki. Podsumowując, Vivaldi może okazać się wyjątkowo udaną alternatywą dla o wiele bardziej popularnej konkurencji – z pewnością więc warto dać szansę nieco mniej znanej przeglądarce. A może już z niej korzystaliście i chcecie podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami? Czekamy na nie w komentarzach.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO