Chłoń książki i słuchowiska

Storytel – aplikacja z audiobookami na twój telefon. Jak działa, ile kosztuje i co oferuje Storytel?

Technologia jest dziś naprawdę wszechobecna. Doskonałym przykładem są tutaj chociażby smartfony, które znajdziemy dziś w kieszeniach, torebkach i plecakach osób w niemal każdym wieku. Telefonów już dawno nie używamy jedynie do kontaktów z najbliższymi – dziś za ich pośrednictwem odwiedzimy portale społecznościowe, sprawdzimy najnowsze wiadomości czy obejrzymy film (na przykład w jednym z wielu dostępnych mobilnie serwisów streamingowych). Coraz popularniejsze są też audiobooki – książki w formie słuchowisk i nagrań, które przyswajać możemy podczas spacerów, wycieczek czy w zaciszu własnego mieszkania. Nic więc dziwnego, że sporą popularnością cieszą się serwisy streamingowe, które oferują abonamentowe usługi związane właśnie z audiobookami. Jednym z nich jest Storytel, który w ramach abonamentu pozwala nam na nieograniczone korzystanie ze swoich bardzo obszernych zasobów. 

Storytel

Warto zaznaczyć, że korzystanie z serwisu i aplikacji Storytel nie jest darmowe. Do dyspozycji użytkownika oddany został plan abonamentowy Storytel Unlimited, którego koszt obecnie wynosi 34,90 zł za 30 dni. Użytkownicy mogą korzystać ze wszysstkich  audiobooków i e-booków tak długo, jak długo aktywny jest ich abonament. Nowi użytkownicy mogą liczyć na darmowy 7-dniowy okres próbny.

Storytel – funkcje i możliwościach

W cenie abonamentu otrzymujemy oczywiście nielimitowany i pełen dostęp do zasobów serwisu. Do naszej dyspozycji oddane zostają także funkcje słuchania w trybie offline, pobierania, funkcja „sleep” czy możliwość dostosowania prędkości odtwarzania do naszych preferencji. Użytkownicy mogą też tworzyć własne zakładki i dodawać notatki. Możemy też zapisać nadchodzące książki – po ich premierze otrzymamy stosowne powiadomienie. Dobrze działa też wyszukiwarka i tematyczne listy książek. Zasoby serwisu możemy filtrować z wykorzystaniem najróżniejszych kryteriów. Naszą subskrypcją zarządzać można dekstopowo – z aplikacji korzystać możemy jednak tylko na urządzeniach mobilnych (można ją pobrać np. w Google Play). Korzystaliście już z aplikacji? A może wolicie produkty konkurencji? Co sądzicie o audiobookach? Czekamy na wasze komentarze.

Sprawdź również inne streamingowe aplikacje - Spotify i TidalKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO