Premiera na Sundance Festival

Prime Time – zwiastun nowego filmu z Bartoszem Bielenią w roli głównej. Kiedy premiera?

Odkąd ukazał się nominowany do Oscara film „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy, Bartosz Bielenia nie może narzekać na brak popularności. Niedawno młody aktor zaangażował się w nowy projekt – psychologiczny thriller „Prime Time”, w którym Bielenia gra postać zamachowca. Nadchodząca produkcja jest debiutem reżyserskim Jakuba Piątka. Jej premiera odbędzie się już 30 stycznia 2021 roku podczas Sundance Film Festival. W filmie poza Bielenią zobaczymy również Magdalenę Popławską, Andrzeja Kłaka, Cezarego Kosińskiego, Jana Hrynkiewicza, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Monikę Frajczyk, Dobromira Dymeckiego oraz Polę Błasik.

Prime Time / Next Film / Materiały prasowe

Udział w nadchodzącej produkcji może zapewnić Bieleni kolejny sukces. Do tej pory aktor został laureatem między innymi Orła, Kryształowej gwiazdy Elle, nagrody WFF i Złotego Szczeniaka.

Na oczach tysięcy widzów

Akcja filmu „Prime Time” rozgrywa się w 1999 roku. Produkcja opowiada o losach Sebastiana (w tej roli Bartosz Bielenia), który pewnego dnia z bronią w ręku wchodzi do studia telewizyjnego i bierze dwoje zakładników (Magdalena Popławska oraz Andrzej Kłak). Robi to, żeby móc wystąpić na żywo podczas największej oglądalności. Nikt nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, dlaczego mężczyzna posunął się do tego kroku, ani co zamierza przekazać ludziom zasiadającym przed telewizorami. Nie ulega jednak wątpliwości, że chce przekazać widzom coś bardzo ważnego i za żadną cenę nie zrezygnuje z realizacji swojego celu. Za stworzenie filmu odpowiada Watchout Studio, które pracowało wcześniej nad takimi kinowymi hitami jak „Bogowie”, „Ukryta gra” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Jego dystrybutorem jest Next Film, a koproducentami są TVN oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe. Produkcja jest współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zobaczcie zwiastun nowego filmu Jakuba Piątka:


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO