O czym będzie?

Lab – powstaje nowy serial stacji TVN. Sprawdź fabułę, kto wystąpi i kiedy premiera

Trwają właśnie zdjęcia do najnowszego serialu TVN zatytułowanego „Lab”, który ma się ukazać na antenie stacji już wiosną tego roku. Nowa produkcja będzie opowiadać o supernowoczesnym laboratorium kryminalistycznym, którego pracownicy dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom oraz specjalistycznemu sprzętowi będą wspólnie odkrywać prawdę na temat kolejnych zawiłych oraz trudnych do wyjaśnienia spraw. Zdjęcia do serialu powstają w Krakowie. Jego główną scenarzystką jest Hanna Niemiec, a reżyserem formatującym Marcin Głowacki. Za produkcję odpowiada z kolei Krystyna Lasoń.

Lab / Materiały prasowe

Na razie nie jest jeszcze znana dokładna data premiery najnowszej produkcji. Serial ma się składać z czternastu sezonów.

Na tropie zbrodni

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie serialu, specjalistycznym laboratorium kieruje inspektor Maria Sznajder. Jednym z głównych śledczych jest stroniący od ludzi Kuba Racewicz. Mężczyzna jest doświadczonym funkcjonariuszem, który od dziecka skrywa pewną mroczną tajemnicę. Traczyk będzie starała się łączyć obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Z kolei małżeństwo Pawła i Brygidy będzie musiało się zmierzyć z ambicjami żony, a także przeszłością szefa zespołu pracujących w laboratorium specjalistów. Sytuację będzie znacznie komplikował fakt, że w labie pracuje była narzeczona Pawła - specjalizująca się w balistyce Iga. W serialu pojawią się również inne postacie, w tym laborant Kacper oraz komisarz Wilczewski, któremu nie będzie wystarczało zastępowanie swojej przełożonej. Na ekranie zobaczymy między innymi Marcina Sianko, Alinę Kamińską, Wiesława Kupczaka, Ewelinę Starejki, Natalię Wieciech, Dominikę Bednarczyk, Aleksandra Talkowskiego, Michała Chołkę, Małgorzatę Pruchnik-Chołkę, Kaję Sosnowską i Jolantę Wachowską.


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO