Minecraft – najlepsza gra PC?

Minecraft zadebiutował jako mało znana produkcja, która pełna była błędów i niedociągnięć. Szybko jednak zyskał ogromną rzeszę fanów, którą pociągała przede wszystkim ogromna otwartość świata i swoboda rozgrywki. Liczne uaktualnienia i łatki sprawiły, że gra szybko stała się pełnowartościowym produktem. Do akcji weszli także fani, którzy stworzyli tysiące modyfikacji zmieniających i poprawiających grę. W późniejszym okresie pojawił się tryb dla wielu graczy, który zaoferował nowe tryby i możliwości. Minecraft zyskał miano najpopularniejszej gry, notując miliony sprzedanych kopi. W późniejszym okresie pojawiły się wersje mobilne i przeznaczone na konsole, co jeszcze bardziej wpłynęło na popularność produkcji. 

expressandstar.com

Jak grać w Minecraft?

Gra w standardowej wersji proponuje kilka trybów rozgrywki. Pierwszy z nich to klasyczny survival – gracz ma za zadanie przeżyć w świecie pełnym potworów i jaskiń. Pomagają mu w tym własnoręcznie stworzone przedmioty, które zbudowane są z pozyskiwanych przez gracza materiałów. Istnieje także wersja hardcore. Jest ona bardzo zbliżona do survivalu, jednak w tym przypadku śmierć postaci oznacza definitywny koniec rozgrywki. Wyobraźnię graczy pobudza tryb creative. Mogą oni w nim tworzyć bez żadnych ograniczeń konstrukcje ze wszystkich dostępnych w grze materiałów. Fani prześcigają się od lat w pomysłach na kreatywne wykorzystanie możliwości produkcji – odwzorowują fantastyczne uniwersa, miasta czy stadiony. W środowisku gry udało się nawet stworzyć działający kalkulator. 


Darmowe pobieranie Minecraft?

Dla wszystkich miłośników darmowej rozgrywki mamy złe wiadomości. Aby cieszyć się pełną funkcjonalnością gry – trzeba za nią zapłacić. Obecnie nie są to duże kwoty, jednak bez ich uiszczenia mamy możliwość darmowego sprawdzenia gry. Warto stworzyć konto na oficjalnej stronie gry – wówczas pobrać możemy demo, które pozwoli nam na cieszenie się Minecraftem przed dwie godziny. Inną ciekawą opcją na darmowy Minecraft jest wersja classic, która dostępna jest całkowicie za darmo za pośrednictwem przeglądarki. Darmowy Minceraft pozwala też na zagranie w starsze wersje gry – bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO