Co musicie zobaczyć?

Najlepsze filmy w 2021 roku. Co oglądać? AKTUALIZACJA

Aktualizacja rankingu: Najlepsze filmy 2021 r.

Rok 2021 się jeszcze nie skończył, ale nakręcono już sporo ciekawych produkcji, które można oglądać na platformach streamingowych. Wybraliśmy pięć najlepszych, na ten moment, produkcji. Oczywiście nasza lista będzie aktualizowana. Ale jeśli zastanawiacie się, jakie produkcje w 2021 roku warto zobaczyć - sprawdźcie nasze propozycje. 

Palmer 

Eddie Palmer był niegdyś wielką gwiazdą licealnej drużyny futbolowej. Jednak jego błędy zaprowadziły go prosto do więzienia. Po 12 latach mężczyzna opuszcza mury więzienia i powraca do swojego rodzinnego domu, aby zacząć wszystko od nowa. Nawiązuje tam kontakt z chłopcem w trudnej sytuacji domowej, a jego przeszłość rzuca cień na nowe życie rodzinne. "Palmer" to produkcja, którą obejrzeć można na Apple TV+. 

Materiały promocyjne filmu

Cherry 

Młody student rzuca college i zaciąga się do wojska. Trafia do Iraku, poślubiwszy wcześniej Emily. Po powrocie z wojny z zespołem stresu pourazowego wkracza na drogę przestępstwa i narkotyków, z której nie będzie mu tak prosto wrócić. Niesamowicie wielowątkowy film, który obejrzycie bez problemu na platformie Apple TV+. Musicie zobaczyć "Cherry". 

Małe rzeczy 

Zastępca szeryfa hrabstwa Kern, Joe Deacon, zostaje wysłany do Los Angeles z prostym zadaniem - ma zebrać tam dowody rzeczowe. Na miejscu jednak wikła się w poszukiwania seryjnego zabójcy, w czym pomagać będzie sierżantowi Jimowi Baxterowi, który jest pod wrażeniem nosa Deke'a. Baxter nie ma jednak pojęcia, że to dochodzenie przywoła echa przeszłości i ujawni niepokojące sekrety, które mogą zagrozić nie tylko dochodzeniu. "Małe rzeczy" to coś, co musicie zobaczyć! 


Malcolm i Marie 

Niesamowity film, który wbije was w fotel. "Malcolm i Marie" to produkcja, która opowiada nam historię filmowca, który wraca do domu po uroczystej premierze filmu w oczekiwaniu na fantastyczne recenzje i finansowy sukces. Jednak wieczór zaczyna się mocno komplikować, ponieważ na jaw wychodzą rewelacje dotyczące ich związków, co wystawia na próbę siłę ich miłości. Film dostępny jest do obejrzenia na platformie Netflix

Tożsamość strachu 

Film "Tożsamość strachu" to produkcja, która opowiada o dziewczynie, która jest jedynym świadkiem, jak zostało uprowadzone dziecko. Na domiar złego - osobą, która przetrzymuje dziecko, jest jej sąsiadka. W dodatku jest szanowaną w mieście nauczycielką, której nikt nie podejrzewałby o porwanie dziecka. Problem polega na tym, że jedyna osoba, która to widziała, cierpi na schizofrenię, nikt jej nie wierzy, a pomaga jej ktoś, kto, być może, nawet nie istnieje... Co jest prawdą, a co fikcją? 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO