Gdzie obejrzeć

Sin City - Miasto grzechu
"Sin City - Miasto grzechu" to film nakręcony w 2005 roku, którego fabuła rozgrywa się w Basin City, zwanym Miastem Grzechu, które jest miejscem przepełnionym przestępcami, prostytutkami i handlarzami narkotyków. Film jest adaptacją trzech kultowych komiksów autorstwa Franka Millera.

Tytuł oryginalny: Sin City
Gatunek: Kryminał
Reżyseria: Robert Rodriguez / Frank Miller / Quentin Tarantino
Scenariusz: Robert Rodriguez / Frank Miller
Rok produkcji: 2005
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Witaj w Sin City. To miasto przyciąga ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem. Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni -odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie bohaterów, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy. Film dziś obejrzeć możemy za pośrednictwem serwisu iTunes, Chili czy HBO GO. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun i obsadę. 

Obsada filmu

Bruce Willis
Clive Owen
Jessica Alba
Mickey Rourke

Jessica Alba ma na swoim koncie wiele świetnych kreacji aktorskich. Możemy ją podziwiać między innymi w filmach Maczeta i Fantastyczna czwórka

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO