Gdzie obejrzeć

Liga Sprawiedliwości
"Liga sprawiedliwości" to pełnometrażowy fantastycznonaukowy film z gatunku akcji w reżyserii Zack’a Snydera i Joss Whedon. Powstał w oparciu o serię komiksów o tym samym tytule, wydawnictwa DC Comics. Scenariusz jest dziełem Chrisa Terrio zaś wytwórniami, odpowiedzialnymi za produkcje są: DC Entertainment, Atlas Entertainment, Cruel and Unusual Films i RatPac Entertainment. Światowa premiera miała miejsce 26 października 2017r. Budżet filmu to olbrzymie 650 mln USD, które stawiają tą produkcje w czołówce najdroższych w historii.

Tytuł oryginalny: Justice League
Gatunek: Akcja / Sci-Fi
Reżyseria: Zack Snyder
Scenariusz: Chris Terrio / Joss Whedon
Rok premiery: 2017
Kraj: Kanada / USA / Wielka Brytania

Materiały promocyjne filmu

Liga sprawiedliwości – opis fabuły

Po tragicznej śmierci Supermana, Bruce Wayne, czyli Batman odzyskał wiarę w ludzkość. Niegdyś zdecydowany by opuścić ścieżkę superbohatera i obrońcy mieszkańców Gotham, dziś wraca ze zdwojoną determinacją. Okazuje się, że w samą porę, gdyż nad planetą Ziemią zawiśnie teraz największe z dotychczasowych zagrożeń. W jej stronę zmierza najpotężniejsza armia we wszechświecie, dowodzona przez Steppenwolfa, głodnego krwi i dążącego do przejęcia władzy we wszystkich wymiarach. Batman wie, że nie poradzi sobie z nim w pojedynkę. Wraz z Wonder Woman zbierają drużynę złożoną ze wszystkich superbohaterów ziemi. Do walki włączą się Aquaman, Cyborg i Flash, by ramię w ramię stawić opór najeźdźcom. Czy jednak nie jest za późno? Czy dadzą radę powstrzymać zagładę świata? Film obecnie dostępny jest za pośrednictwem serwisów Chili, iTunes i Rakuten. 

Liga sprawiedliwości – obsada

Ben Affleck jako Bruce Wayne / Batman
Henry Cavill jako Clark Kent / Superman
Amy Adams jako Lois Lane
Gal Gadot jako Diana Prince / Wonder Woman
Ezra Miller jako Barry Allen / Flash
Jason Momoa jako Arthur Curry / Aquaman
Ray Fisher jako Victor Stone / Cyborg
Jeremy Irons jako Alfred Pennyworth

W filmie wystąpiła między innymi Amy Adams, którą podziwiać możemy także w produkcjach American Hustle czy Nowy początek.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO