Gdzie obejrzeć

Dosięgnąć kosmosu online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Niemal każdy z nas ma marzenia – mniej lub bardziej realistyczne cele, do których zrealizowania dąży i ich pragnie. Zazwyczaj jednak na drodze do ich spełnienia stoi wiele przeszkód, które bardzo ciężko pokonać. Niepohamowana chęć ich realizacji i konsekwencja pozwalają jednak mieć nadzieję. Podobnie jest z bohaterem filmu „Dosięgnąć kosmosu”, który nie poddaje się w swoich staraniach. 

Tytuł oryginalny: October Sky
Gatunek: Dramat / Biograficzny
Reżyseria: Joe Johnston
Scenariusz: Lewis Colick
Rok produkcji: 1999
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Film „Dosięgnąć kosmosu” zabiera nas do Coalwood w Wirginii Zachodniej. Jest rok 1957 i powszechne zainteresowanie budzą między innymi osiągnięcia radzieckich astronautów. Tutaj jednak czas toczy się swoim tempem – większość ludzi pracuje w kopalni i raczej nie wyobraża sobie innego życia. Inaczej jest w przypadku jednego z nastolatków, który stawia przed sobą niecodzienny cel. Zamierza on zbudować własną rakietę, która polecieć ma śladem radzieckiego Sputnika. Oczywiście już na samym początku ma on sporo problemów i ciężko wyobrazić sobie sukces jego projektu. Jego pomysłu nie pochwalają nawet najbliżsi – szczególnie ojciec. Chłopak jednak z pomocą nauczycieli i przyjaciół zamierza zrealizować swój pomysł. Czy uda mu się wprowadzić w życie swój nieco szalony pomysł? Film obejrzeć można na Netfliksie, Chili i iTunes. Poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun i obsadę.


Dosięgnąć kosmosu obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Dosięgnąć kosmosu ? Spawdzić obsadę filmu Dosięgnąć kosmosu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Dosięgnąć kosmosu online. Pełna obsada filmu Dosięgnąć kosmosu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Dosięgnąć kosmosu Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Dosięgnąć kosmosu – zwiastun

Obsada

Jake Gyllenhaal
Chris Cooper
Laura Dern
Chris Owen
William Lee Scott
Chad Lindberg
Natalie Canerday
Scott Miles
Randy Stripling
Chris Ellis
Elya Baskin
Courtney Cole-Fendley
David Dwyer
Terry Loughlin
Kaili Hollister

Sprawdź również filmy Manchester by the Sea, Fisher King i Gran Torino.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO