Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Zaginione miasto Z online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Biograficzne filmy przygodowe nierzadko zabierają nas w niezwykłe miejsca i pozwalają przeżywać najróżniejsze przygody. Nic więc dziwnego, że wiele z nich znajduje się w bibliotekach serwisów streamingowych. Jedną z ciekawszych propozycji może okazać się film „Zaginione miasto Z”, który w momencie pisania tego tekstu znajdziemy między innymi na Netfliksie. 

Tytuł oryginalny: The Lost City of Z
Gatunek: Biograficzny / Przygodowy
Reżyseria: James Gray
Scenariusz: James Gray
Rok produkcji: 2016
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Film „Zaginione miasto Z” zabiera nas do roku 1925, w którym brytyjski podróżnik i odkrywca, Percy Fawcett, wyrusza do Amazonii. Mężczyzna ma nadzieję na dokonanie jednego z największych odkryć w historii – wielu mieszkańców Starego Kontynentu wierzy bowiem, że w dżungli ukryte jest miasto pełne bogactwa i przepychu – mityczne El Dorado. W poszukiwaniu tajemniczego miejsca wyruszyło i przepadło wiele ekspedycji. Fawcett zabiera ze sobą swojego syna i zamierza udowodnić istnienie starożytnej cywilizacji, którą nazywa Zexisted. Jak potoczą się jego losy? Film jest połączeniem przygodowego i biograficznego kina, które zapewnia nieco ponad dwie godziny świetnej zabawy. Obecnie produkcję można obejrzeć za pośrednictwem Netfliksa i serwisu Cineman. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę tej nietypowej produkcji. 


Zaginione miasto Z – zwiastun

Obsada

Charlie Hunnam
Robert Pattinson
Sienna Miller
Tom Holland
Angus Macfadyen
Ian McDiarmid
Franco Nero
Bobby Smalldridge
Tom Mulheron
Edward Ashley
Harry Melling
Daniel Huttlestone
Johann Myers
Michael Ford-FitzGerald
Aleksandar Jovanović

Sprawdź również filmy Rozważna i romantyczna, Autsajder i Przesłuchanie.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO