Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Sienna Miller - gwiazda Alfiego. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

Materiały promocyjne filmu

Sienna Miller to angielska aktorka, która wystąpiła w takich produkcjach jak remake "Alfiego" w 2004 roku. Zobaczcie, jak wiele o niej wiecie. 

Wszystko o: Sienna Miller 

Pełne imię i nazwisko: Sienna Rose Diana Miller 
Data i miejsce urodzenia: 28 grudnia 1981, Nowy Jork 
Zawód: aktorka, modelka 
Partner: Tom Sturridge (rozstanie), Lucas Zwirner (2019 - obecnie)
Dzieci: Marlowe (2012)
Wzrost: 165 cm 
Waga: ok. 50 kg 
Instagram: @siennathing

Wczesne życie

Urodziła się w Nowym Jorku. Jest córką amerykańskiego bankiera Edwarda Millera i angielskiej modelki Josephine Miller. Ma siostrę Savannah i przyrodnie rodzeństwo: dwóch braci Stephena i Charlesa, a także siostrę Natashę. Kiedy miała rok, rodzice przenieśli się do Londynu. Większość czasu spędziła w Anglii. Posiada dwa obywatelstwa - angielskie i amerykańskie. Uczyła się tańca, śpiewu i aktorstwa w szkole dla dziewcząt w Heathfield. Ukończyła szkołę i wróciła do Nowego Jorku, gdzie podjęła studia na Instytucie Lee Strasberga. 


Kariera

Zaczynała na deskach teatrów. Zadebiutowała w serialu "Inspektor Eddie". Największą popularność przyniosła jej jednak rola w remake'u "Alfiego". Występowała również w takich produkcjach jak "Casanova", "Dziewczyna z fabryki" czy "G.I. Joe: Czas Kobry", a za swoją rolę dostała Złotą Malinę w 2009 roku. 

Życie prywatne 

Ze związku z angielskim aktorem Tomem Sturridge'em ma córkę Marlowe, urodzoną w 2017 roku. Od 2019 roku pozostaje w związku z Lucasem Zwirnerem. 


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO