Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Wbrew regułom online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Odmiana monotonnego i jednostajnego życia to motyw, który bardzo często przewija się w filmach i serialach. Bohaterowie pod wpływem impulsu lub zbiegu okoliczności rozpoczynają w nich nowe i zazwyczaj obfitujące w przygody życie. Nie inaczej jest w przypadku głównego bohatera filmu „Wbrew regułom”. 

Tytuł oryginalny: The Cider House Rules
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Lasse Hallström
Scenariusz: John Irving
Rok produkcji: 1999
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Wbrew regułom” jest dwudziestoletni Homer, w którego rolę wcielił się Tobey Maguire. Produkcja zabiera nas w lata 40. ubiegłego wieku. Mężczyzna od urodzenia mieszkał w sierocińcu, w którym za jego wychowanie odpowiedzialny był doktor Wilbur Larch (Michael Caine), który prowadzi klinikę ginekologiczną. Pewnego dnia pojawia się w niej żołnierz Wally (Paul Rudd) z narzeczoną Candy (Charlize Theron), którzy zamierzają usunąć niechcianą ciążę. Niespodziewanie wyjeżdża z nimi Homer, dla któego będzie to pierwsze poważne zetknięcie się ze światem zewnętrznym. Szybko okazuje się, że wyobrażenia młodego mężczyzny były zupełnie inne. Jak poradzi sobie w nowej rzeczywistości? Przekonać się o tym mogą użytkownicy serwisów streamingowych Ipla, Chili i HBO GO. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Wbrew regułom – zwiastun 

Obsada

Tobey Maguire
Charlize Theron
Delroy Lindo
Paul Rudd
Michael Caine
Jane Alexander
Kathy Baker
Erykah Badu
Kieran Culkin
Kate Nelligan
Heavy D
J.K. Simmons
Erik Per Sullivan

Szukasz innych dramatów? Polecamy filmy Sztuczki i Stowarzyszenie Umarłych Poetów.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO