Co znowu wydarzy się u Uli i Marka?

"BrzydUla" 2 - kiedy wraca na antenę? Premiera, zwiastun, fabuła serialu

„BrzydUla 2” już niebawem będzie dostępna w telewizji w TVN7. Po niemalże 10 latach znowu będziemy mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Na ekrany wrócą Ula Cieplak, Marek Dobrzański, Violetta Kubasińska i wielu, wielu innych, których znamy. Kiedy dokładnie będzie premiera? O której godzinie emitowane będą odcinki w telewizji TVN7? Sprawdźcie wszystko, co wiemy o serialu.

 

YouTube: Biuro prasowe TVN

„BrzydUla” - kiedy premiera? 

Po 10 latach przerwy powracają ulubieni bohaterzy! Piotr Jasek, scenarzysta „BrzydUli” jako pierwszy poinformował na swoich social mediach o powrocie serialu. Na Instagramie opublikował wtedy zdjęcie części scenariusza, co spowodowało spustoszenie w komentarzach - wszyscy byli zachwyceni tym, że powrót serialu mógłby być w planach. A kiedy już ostatecznie się okazało, że takowy powstanie - prawdziwi fani oszaleli z radości. 

Znamy już datę premiery 2. części serialu. Pojawi się na antenie TVN7 jesienią 2020 roku, a dokładniej 5 października. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:30. 

Wszystko sprawdzicie sobie w programie TV. 


Fabuła serialu 

W obsadzie zobaczymy niemalże każdego, kogo już znamy z poprzedniej części. Będzie oczywiście Filip Bobek i Julia Kamińska, a oprócz tego Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska, Maja Hirsch jako Paulina czy Łukasz Garlicki jako Sebastian Olszański. Nie zobaczymy jedynie Jacka Braciaka w roli Pshemko. Zastąpią go Piotr Rogucki i Rafał Mohr w rolach Sławo & Miro. 

Wygląda na to, że Ula zrobiła karierę, ale postanowiła ją porzucić, aby zająć się dziećmi i domem. Marek z kolei będzie miał nową sekretarkę, która może sporo namieszać… Czy dalej kochają się tak, jak kiedyś? Koniecznie zobaczcie zwiastun serialu, bo czeka was kilka zaskoczeń: 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO