Gdzie obejrzeć

Stowarzyszenie Umarłych Poetów (1989) online

"Stowarzyszenie umarłych poetów" to jeden z najbardziej kultowych filmów w historii kina. Produkcja opowiada o losach charyzmatycznego i pełnego werwy nauczyciela, który próbuje zaszczepić u swoich uczniów miłość do poezji i ideę chwytania każdego dnia. Wszystko odbywa się w realiach bardzo konserwatywnej szkoły, w której brakuje miejsca na niecodzienne metody nauczania. 

Tytuł oryginalny: Dead Poets Society
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Peter Weir
Scenariusz: Tom Schulman
Rok produkcji: 1989
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Do szkoły dla chłopców przybywa nowy nauczyciel angielskiego - charyzmatyczny John Keating (Robin Williams). Jego niekonwencjonalne metody prowadzenia zajęć wnoszą pewien powiew świeżości do skostniałych murów i... umysłów. Umiejętnie i mądrze Keating nakłania swoich uczniów do poddawania się własnym pasjom i po prostu cieszenia się z każdego nowego dnia, który może przecież przynieść coś niezwykłego. Film obecnie obejrzeć można za pośrednictwem internetu. Znajdziemy go chociażby w ofercie serwisów streamingowych iTunes i Chili. Poniżej możecie natomiast zapoznać się z jego obsadą i zwiastunem. 


Stowarzyszenie Umarłych Poetów gdzie obejrzeć za darmo lektor pl, opinie, obsada, Netflix, CDA

Gdzie obejrzeć cały film Stowarzyszenie Umarłych Poetów ? Tutaj możesz spawdzić obsadę filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów oraz filmy i seriale podobne do Stowarzyszenie Umarłych Poetów (1989) online. Sprawdź również opinie i średnią ocenę filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów (1989) online. Pełna obsada filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów. Film Stowarzyszenie Umarłych Poetów gdzie obejrzeć za darmo lektor PL
Stowarzyszenie Umarłych Poetów Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV. U nas możesz spradzić obsadę filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów a także poznać podobne filmy do Stowarzyszenie Umarłych Poetów oraz czy są dostępne na Netflix i CDA ? Wszystkie najważniejsze informacje o filmie Stowarzyszenie Umarłych Poetów znajdziesz poniżej

Zwiastun

Obsada filmu

Robin Williams
Ethan Hawke
Robert Sean Leonard
Gale Hansen
Josh Charles
Dylan Kussman
Allelon Ruggiero
James Waterston
Norman Lloyd
Kurtwood Smith
Carla Belver
Leon Pownall
George Martin
Alexandra Powers

Polecamy również inne filmy z Robinem Williamsem w roli głównej - produkcje pod tytułem Buntownik z wyboru i Good Morning, Vietnam.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO