Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Tak czy owak online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

W ostatnich latach pojawiło się sporo filmów i seriali, w których motywem przewodnim jest odnalezienie się w konkretnym miejscu czy środowisku. Zazwyczaj ich bohaterami są osoby młode, które dopiero zaczynają poszukiwania swojego miejsca w świecie. Podobną tematykę podejmuje jedna z tegorocznych nowości – serial „Tak czy owak”. 

Tytuł oryginalny: Por H o por B
Gatunek: Komedia 
Rok produkcji: 2020
Kraj: Hiszpania

Materiały prasowe

Opis serialu

Głównymi bohaterkami serialu „Tak czy owak” są Hache i Belén – dwie przyjaciółki, które spotykają się po latach. Kobiety spotykają się w madryckiej dzielnicy Malasaña, która przez wielu uznawana jest za najbardziej hipsterską i ekscentryczną dzielnicę stolicy Hiszpanii. Rodzinnym miastem obu kobiet jest niewielka Parla, która nijak się ma do nowomiejskich madryckich klimatów. Od teraz Hache i Belén muszą sobie radzić w wielkim mieście i starają się odnaleźć swoje miejsce w nowym otoczeniu. Jak sobie poradzą? Czy będą potrafiły przystosować się do nowych warunków? Przekonać się o tym mogą użytkownicy HBO GO. Poniżej natomiast znaleźć możecie zwiastun i obsadę tego hiszpańskiego serialu komediowego.


Tak czy owak – zwiastun

Obsada

Saida Benzal
Marta Martin
Brays Efe
Itziar Castro
Javier Bódalo
Mariona Terés
Fernando Albizu

Szukasz innych ciekawych nowości? Sprawdź również seriale Na ustach wszystkich, Warrior Nun i Jeszcze nigdy...

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO