Kiedy premiera?

Robin’s Wish - zobacz zwiastun filmu dokumentalnego o Robinie Williamsie. Kiedy premiera?

Niedawno w sieci pojawił się zwiastun nadchodzącego filmu dokumentalnego zatytułowanego „Robin’s Wish”, który opowie o ostatnich dniach życia Robina Williamsa. Film skupi się między innymi na kwestii choroby zwanej otępieniem ciałami Lewy’ego, z którą zmagał się amerykański aktor. W dokumencie zobaczymy wiele osób z najbliższego otoczenia gwiazdora, które będą go wspominać. Wśród nich znaleźli się między innymi wdowa po aktorze, Susan Schneider Williams oraz jego przyjaciele i koledzy z planu: Shawn Levy, John R. Montgomery i David E. Kelley. W filmie zostały zawarte również archiwalne nagrania z początków kariery gwiazdora, a także z kolejnych etapów jego życia prywatnego oraz zawodowego.

"Między piekłem a niebem"/Materiały prasowe

Robin Williams zmarł 11 sierpnia 2014 roku. Zasłynął dzięki występom między innymi w takich produkcjach jak „Stowarzyszenie umarłych poetów”, „Good Morning, Vietnam” czy „Buntownik z wyboru”. W 1998 roku za rolę w tym ostatnim filmie otrzymał Oscara.

Beznadziejna walka z chorobą

W filmie „Robin’s Wish” wystąpił między innymi reżyser Shawn Levy, który niedługo przed samobójstwem Robina Williamsa pracował z nim nad filmem „Noc w muzeum 2”. Filmowiec wspomina w zwiastunie, jak bardzo aktor zmienił się w trakcie kręcenia zdjęć. O spustoszeniu, którego dokonała w jego organizmie choroba, opowiedziała również żona komika. Susan Schneider Williams przyznała, że choroba zaatakowała niemal każdą część jego mózgu. Wdowa po aktorze powiedziała również, że poza ukazaniem ostatnich chwil, które mogła spędzić z mężem, chciałaby również wzmocnić świadomość społeczeństwa na temat otępienia ciałami Lewy’ego. Jest to bowiem przypadłość, która często jest błędnie rozpoznawana jako choroba Parkinsona.

Za stworzenie filmu „Robin’s Wish” odpowiada Tylor Norwood. Premiera dokumentu odbędzie się 1 września 2020 roku na wybranych platformach streamingowych. Poniżej możecie zobaczyć jego zwiastun.

Do premiery filmu o Robinie Williamsie pozostało jeszcze sporo czasu. To dobra okazja, żeby nadrobić filmowe zaległości i obejrzeć słynne produkcje z udziałem aktora - „Noc w muzeum” oraz „Przebudzenia”. Polecamy również film „Patch Adams”.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO