Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Na ustach wszystkich online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Rok 2020 pomimo wszystkich problemów obfituje w premiery nowych filmów i seriali. Wiele nowych produkcji debiutuje szczególnie za pośrednictwem serwisów streamingowych. Niektóre z nich podejmują bardzo ciekawą tematykę i mogą pochwalić się niekonwencjonalnymi scenariuszami. Jedną z takich produkcji jest brazylijski serial pod tytułem „Na ustach wszystkich”. 

Tytuł oryginalny: Boca a Boca
Gatunek: Dramat / Thriller
Twórca: Esmir Filho
Rok produkcji: 2020
Kraj: Brazylia

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Serial pod tytułem „Na ustach wszystkich” zabiera widza na brazylijską prowincję, która słynie przede wszystkim z ogromnych hodowli bydła. Wśród miejscowych nastolatków wybucha dziwna epidemia, która przenoszona jest przez pocałunki. Na młodych mieszkańców południowoamerykańskich wsi pada blady strach, który paraliżuje ich codzienne życie. Młodzież żyjąca główne w wirtualnej rzeczywistości stara się poradzić sobie ze zmieniającą się sytuacją. Jak poradzą sobie w nieufnym świecie? Czy będą w stanie opanować rozprzestrzeniającą się epidemię? Przekonać się o tym można za pośrednictwem Netfliksa. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę tego nietypowego dramatu. 


Na ustach wszystkich – zwiastun

Obsada

Iza Moreira
Caio Horowicz
Michel Joelsas
Denise Fraga
Thomas Aquino
Luana Nastas
Esther Tinman
Kevin Vechiatto
Grace Passô
Bianca Byington
Bruno Garcia
lávio Tolezani

Sprawdź również filmy Hansel i Gretel: Łowcy czarownic. Futrzaki ruszają na ratunek i Powrót do przyszłości II.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO