Kogo zagra?

The Boys 2. sezon - Shawn Ashmore dołączył do obsady. Wiemy, kogo zagra gwiazdor „X-Men”

Wielkimi krokami nadchodzi premiera drugiego sezonu serialu „The Boys”. Okazuje się, że na fanów czeka pewna niespodzianka. Właśnie ogłoszono, że w nowych odcinkach zobaczymy osobę dobrze znaną z serii „X-Men” - Shawna Ashmore’a. Aktor przez wiele lat wcielał się w postać Icemana. Tym razem jednak będzie władał zupełnie przeciwnym żywiołem, czyli ogniem. Ashmore zagra Lamplightera, który początkowo był jednym z członków grupy The Seven. Odszedł z niej jednak jeszcze przed wydarzeniami, które mogliśmy śledzić w serialu. Po jego rezygnacji do grupy superbohaterów mogła dołączyć Starlight. Teraz będziemy mogli w końcu poznać bohatera, który był tak ważny dla fabuły.

"The Boys"/Materiały promocyjne

Twórcy serialu zapewniają, że powrót Lamplightera doprowadzi do odświeżenia dawnych problemów. Warto podkreślić, że ten bohater w przeszłości zamordował członków swojej rodziny – będzie więc dość złożoną postacią.

Ucieczka przed superbohaterami

Poza Shawnem Ashmorem na ekranie zobaczymy obsadę z poprzedniego sezonu: Karla Urbana, Jacka Quaida, Laz Alonso, Karen Fukuharę oraz Tomera Kapona. Dołączą do niej również Aya Cash i Patton Oswalt. Twórcy serialu „The Boys” zdradzili już kilka szczegółów fabuły nowej odsłony. Będziemy mogli w niej zobaczyć, jak tytułowa ekipa ucieka przed prawem i ścigającymi ich superbohaterami. Podczas ucieczki będą musieli wymyślić odpowiedni plan walki przeciwko Vought i zastanowić się nad przegrupowaniem swoich szeregów. Hughie (Jack Quaid), Frenchie (Tomer Capon), Mother’s Milk (Laz Alonso) oraz Kimiko (Karen Fukuhara) w trakcie ukrywania się będą próbowali dostosować się do nowej rzeczywistości. Z kolei Butcher (Karl Urban) zniknie bez śladu, Homelander (Antony Starr) zacznie osiągać pełnię władzy, a Starlight (Erin Moriarty) będzie miała poważne trudności z odnalezieniem się w grupie. Wiele zamieszania wprowadzi pojawienie się postaci Stormfront, którą zagra Aya Cash. Będzie ona nową członkinią zespołu, która źle się czuje w bezpośrednich kontaktach, a najlepiej odnajduje się na łonie serwisów społecznościowych.

Premiera trzech pierwszych odcinków drugiego sezonu „The Boys” odbędzie się 4 września 2020 roku. Kolejne będą się ukazywać co piątek.

Nie możecie już się doczekać premiery drugiego sezonu serialu? Podczas oczekiwania na nowe odcinki warto obejrzeć inne świetne produkcje o superbohaterach - „Avengers: Czas Ultrona” i „Niesamowity Spider-Man 2”. Polecamy również film „X-Men Geneza: Wolverine”.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO