To już oficjalne!

Bajer z Bel-Air - Will Smith stworzy reboot kultowego serialu. Tym razem w formie dramatu

Już od pewnego czasu pojawiają się informacje, że Will Smith i jego firma produkcyjna Westbrook pracują nad nową wersją serialu „Bajer z Bel-Air”, w którym aktor wcielał się w główną rolę. Jak podaje The Hollywood Reporter, Smith i Morgan Cooper właśnie podjęli współpracę w celu nakręcenia reboota serialu. Okazuje się jednak, że tym razem nie będzie to komediowa produkcja – nowy serial zostanie utrzymany w konwencji dramatu. Pomysł ten pojawił się w momencie, gdy pochodzący z Kansas filmowiec Morgan Cooper zamieścił w sieci wideo przedstawiające „Bajer z Bel-Air” jako współczesny dramat. Nagranie stało się internetowym hitem i gdy Will Smith zobaczył przygotowany przez Coopera trailer, postanowił osobiście się z nim skontaktować.

"Bajer z Bel-Air"/Materiały promocyjne

Morgan Cooper będzie współscenarzystą i reżyserem nowego serialu. Chris Collins, twórca takich produkcji jak „Synowie Anarchii” czy „Prawo ulicy”, będzie showrunnerem i współscenarzystą. Will Smith będzie z kolei pełnić funkcję producenta wykonawczego. Na razie jeszcze nie wiadomo kiedy ani gdzie ukaże się nowy serial. Jest nim zainteresowanych kilka platform, między innymi Netflix, HBO Max oraz Peacock.

Życie nastoletniego rapera

„Bajer z Bel-Air” to amerykański sitcom NBC, który był produkowany w latach 1990-1996. Serial doczekał się łącznie sześciu sezonów składających się ze 148 odcinków. Jego bohaterem jest nastoletni Will Smith, młody aktor i raper grany przez Willa Smitha, który postanawia się przenieść z Filadelfii do rodziny mieszkającej w Bel-Air w Kalifornii. Jego wielkomiejski i artystyczny styl życia często wywołuje kłótnie i nieporozumienia z rodziną, co prowadzi do całej serii zabawnych sytuacji. W serialu poza Willem Smithem występowali między innymi Tatyana Ali, Karyn Parsons, James Avery, Alfonso Ribeiro, Joseph Marcell i Daphne Reid. Jeszcze nie wiadomo, jacy aktorzy zagrają w reboocie „Bajer z Bel-Air”. Z pewnością więcej informacji na ten temat pojawi się w najbliższym czasie. Poniżej możecie zobaczyć nagranie Morgana Coopera, które przedstawia serial w formie dramatu.

Na nowy serial jeszcze trochę będziemy musieli poczekać. W tym czasie warto nadrobić zaległości i obejrzeć inne filmy z udziałem Willa Smitha, takie jak „Faceci w czerni” czy „Hancock”. Osobom o mocnych nerwach polecamy z kolei film „Jestem legendą”.

 Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO