Gdzie obejrzeć

Rodzinka.pl online

Ludwik i Natalia Boscy starają się robić wszystko, aby jak najlepiej wychować swoich trzech synów: Tomka, Kubę i Kacperka. Na naszych oczach, przez 16 sezonów, chłopaki rośli, zmieniały się ich priorytety, poznawali dziewczyny, mieli mniejsze lub większe kłopoty. Ale humor pozostał ten sam przez wszystkie lata!

Lata produkcji: 2011-2020
Produkcja: Polska
Gatunek: Komedia
Ilość sezonów: 16. sezonów
Twórca: Jacques Davidts
Platforma: TVP VOD

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Boscy są już po trzydziestce i doczekali się trójki wspaniałych dzieci. Poznali się na studiach i od tej pory są zgodną, kochającą się parą, a od wielu lat również małżeństwem. Zakochali się od pierwszego wejrzenia, a owocem tej miłości był Tomek. Później przyszedł na świat Jakub, a także Kacper. Tomek jest przebojowy, dużo wie i uwielbia się uczyć. Jakub z kolei jest typem sportowca i maniakiem deskorolki. Kacperek z kolei uwielbia podkreślać, że z racji tego, że jest najmłodszy – najwięcej mu się należy. Boscy mieszkają w domu pod Warszawą. Ludwik pracuje na kredyt w domu, jest architektem. Natalia z kolei po kilkuletniej przerwie zawodowej, którą poświęciła na wychowywanie dzieci, wraca do pracy. Przed nią mnóstwo nowych wyzwań.
Towarzyszyć im będą rodzice Natalii, ich wspólni przyjaciele, a z biegiem czasu w domu Boskich coraz częściej pojawiać się będą nowe twarze.


Rodzinka.pl gdzie obejrzeć za darmo lektor pl, opinie, obsada, Netflix, CDA

Gdzie obejrzeć cały film Rodzinka.pl ? Tutaj możesz spawdzić obsadę filmu Rodzinka.pl oraz filmy i seriale podobne do Rodzinka.pl online. Sprawdź również opinie i średnią ocenę filmu Rodzinka.pl online. Pełna obsada filmu Rodzinka.pl. Film Rodzinka.pl gdzie obejrzeć za darmo lektor PL
Rodzinka.pl Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV. U nas możesz spradzić obsadę filmu Rodzinka.pl a także poznać podobne filmy do Rodzinka.pl oraz czy są dostępne na Netflix i CDA ? Wszystkie najważniejsze informacje o filmie Rodzinka.pl znajdziesz poniżej

Zwiastun

Obsada

Tomasz Karolak – Ludwik Boski
Małgorzata Kożuchowska – Natalia Boska
Maciej Musiał – Tomek Boski
Adam Zdrójkowski – Kuba Boski
Mateusz Pawłowski – Kacper Boski
Jacek Braciak – Marek, przyjaciel Ludwika
Agata Kulesza – Maria, przyjaciółka Natalii
Olga Kalicka – Magda, dziewczyna Tomka
Julia Wieniawa – Narkiewicz – Paulina
Wiktoria Gąsiewska – Agata
Emilia Dankwa – Zosia, koleżanka Kacpra
Magdalena Stużyńska – Viola
Halina Skoczyńska – Janina, matka Natalii
Michał Grudziński – Zenon, ojciec Natalii

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Starsze artykuły
Nowsze artykuły

Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO