Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Manhunt: Unabomber online - gdzie oglądać? Opis serialu, zwiastun, fabuła, obsada, sezony Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Seriale kryminalne cieszą się wciąż niemalejącą popularnością. Doskonale widać to chociażby na przykładzie Netflixa, który bardzo często raczy widzów różnego rodzaju produkcjami. Wiele z nich już dziś ma oddane grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne sezony i nowe tytuły. Jednym z ciekawszych seriali kryminalnych ostatnich lat jest z pewnością „Manhunt: Unabomber”

Tytuł oryginalny: Manhunt
Gatunek: Dramat / Kryminalny
Premiera: 2017
Kraj: USA
Reżyser: Greg Yaitanes
Producenci: Dana Brunetti, John Goldwyn
Dostępny na: Netflix

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Głównym bohaterem serialu „Manhunt: Unabomber” jest Jim „Fitz” Fitzgerald – agent FBI, który jest jednym z pionierów kryminalistyki. Mężczyzna musi wykorzystać swoje umiejętności i teorie w ważnym celu, którym jest zidentyfikowanie i schwytanie Teda Kaczynskiego. Unabomber (Kaczynski jest postacią jak najbardziej prawdziwą) wysyłał do uniwersytetów i linii lotniczych bomby – w wyniku jego działań terrorystycznych ucierpiało wiele niewinnych osób. Serial poświęcony jest w całości tej sprawie i dotyka tematyki kryminalno śledczej. Odcinki trzymają w napięciu i nie pozwalają widzowi oderwać się od ekranu. Dwa sezony serialu obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej znajdziecie zwiastun i obsadę produkcji. 


Manhunt: Unabomber – zwiastun

Obsada

Sam Worthington - Jim "Fitz" Fitzgerald
Chris Noth - Don Ackerman
Jeremy Bobb - Stan Cole
Paul Bettany - Ted Kaczynski
Lynn Collins - Natalie
Brían F. O'Byrne - Frank McAlpine
Elizabeth Reaser - Ellie Fitzgerald

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO