Fani długo na to czekali

Człowiek demolka 2. Sylvester Stallone potwierdził, że powstanie kontynuacja kultowego filmu akcji

Sylvester Stallone zasłynął przede wszystkim jako odtwórca ról nieugiętych twardzieli, którzy walczą ze złem i swoimi słabościami w imię wyższych idei. Każdy zapewne zna jego kultowe role Rocky’ego Balboi i Johna Rambo, które przeszły do historii światowej kinematografii. Jednym ze słynniejszych filmów z udziałem aktora jest również nakręcony w 1993 roku „Człowiek demolka”. Wprawdzie nie okazał się on tak kasowym sukcesem jak „Rocky” czy „Rambo”, ale dzięki komediowemu charakterowi zdobył sobie wieloletnią sympatię fanów. Już od dłuższego czasu słychać było pogłoski, że ma powstać kontynuacja filmu. Wszystko teraz wskazuje na to, że „Człowiek demolka 2” naprawdę powstanie.

Materiały prasowe

„Człowiek demolka” z Sylvestrem Stallone, Wesleyem Snipesem i Sandrą Bullock to film akcji, który opowiada o policjancie, który zostaje wybudzony po latach z kriogenicznego snu. Jego celem jest odnalezienie i  unieszkodliwienie swojego dawnego wroga, Simona Phoenixa. Akcja futurystycznego filmu rozgrywa się równolegle w dwóch płaszczyznach czasowych: w 1996 i 2032 roku w Los Angeles.

Informacje z samego źródła

Informację o powstaniu nowej części filmu potwierdził sam Sylvester Stallone. Gwiazdor w zeszłą niedzielę zorganizował na swoim Instagramie tak zwane Q&A, czyli sesję pytań i odpowiedzi ze swoimi fanami. W trakcie rozmowy aktor został zapytany między innymi o to, czy planuje jeszcze raz wcielić się w bohatera „Człowieka demolki”, Johna Spartana. Aktor odpowiedział, że właśnie trwają ustalenia co do produkcji nowej odsłony filmu:

Pracujemy obecnie nad nim razem z Warner Brothers i na razie wszystko wygląda świetnie, także ten film powinien się ukazać. Tak się stanie!

W trakcie rozmowy z fanami Stallone zdradził również, że ma niebawem powstać serialowa wersja filmu „Nocny Jastrząb” z 1981 roku. Dodał, że fabuła nowej produkcji powstanie w oparciu o oryginalny scenariusz i będzie pogłębiać niektóre znane wątki. Co ciekawe, aktor powiedział też, że w końcu mają się rozpocząć prace nad filmem „Hunter”, który zamierzał nakręcić już wiele lat temu. Posłuchajcie sami, co mówił o tym Sylvester Stallone:

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Answering the audience

Post udostępniony przez Sly Stallone (@officialslystallone)


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO