Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Małe kobietki online | Fabuła, obsada, opinie o filmie, zwiastun | Czy film Małe kobietki jest na Cda, HBO GO, VOD? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Filmy na podstawie książek to bardzo często dobra okazja do poznania fabuły literackiego utworu z nieco innej perspektywy. Bardzo często spotykają się one z ciepłym przyjęciem – i to nie tylko fanów książki. Dowodów potwierdzających taką tezę są dziesiątki – jednym z nich jest z pewnością film „Małe kobietki” z roku 1994.

Tytuł oryginalny: Little Women
Gatunek: Obyczajowy / Dramat
Reżyseria: Gillian Armstrong
Scenariusz: Robin Swicord
Kraj: USA / Kanada
Rok: 1994 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Film „Małe kobietki” to jedna z adaptacji powieści autorstwa Louisy May Alcott o tym samym tytule. Produkcja opowiada losy rodziny Marchów, która od pokoleń mieszka w Orchard House. Dla rodziny nadeszły trudne czasy – ojciec i głowa rodziny walczy na wojnie secesyjnej, domem zaś opiekuje się Marmee. Kobieta jest matką czterech dziewczynek, które wyrastają na główne bohaterki całego filmu. Matka wpaja swoim dzieciom nowoczesne i bardzo wyzwolone (jak na tamtą epokę) ideały. Nic więc dziwnego, że jej córki szybko rozpoczynają poszukiwania własnego miejsca w świecie. Produkcja opowiada ich losy i pokazuje niełatwy proces dojrzewania na przełomie epok. Każda z dziewczynek jest inna i kieruje się innymi ideałami. Film w tej wersji obejrzeć można za pośrednictwem HBO GO. Poniżej znajdziecie zwiastun i obsadę produkcji.


Małe kobietki – zwiastun

Obsada

Winona Ryder - Jo March
Christian Bale - Laurie
Susan Sarandon - Marmee March
Gabriel Byrne - Friedrich Bhaer
Trini Alvarado - Meg March
Kirsten Dunst - Młoda Amy March
Samantha Mathis - Starsza Amy March
Claire Danes - Beth March

Szukacie podobnego kina? Być może warto obejrzeć również film Małe kobietki (2019)? Warte uwagi są także Serce nie sługa i Siedem dusz.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO