Producent zdradza szczegóły

Venom 2 powstaje. Znamy oficjalny tytuł i datę premiery. Kiedy zostaną wznowione zdjęcia?

Z powodu pandemii koronawirusa zawieszono prace nad filmem „Venom 2”. Zdjęcia do filmu udało się w większości zrobić już w marcu tego roku. Zostało jeszcze jednak wiele scen do nakręcenia, w związku z czym twórcy musieli podjąć decyzję o zmianie planowanej daty premiery z czerwca 2021 roku na październik 2021 roku. Okazuje się jednak, że powrót ekipy filmowej na plan wciąż stoi pod znakiem zapytania. Niedawno wywiadu dla „Vanity Fair” udzielił producent filmu, Dan Wilson. Podczas rozmowy przyznał on, że wznowienie prac nad „Venomem 2” jest na razie jeszcze bardzo niepewne.

"Venom"/Materiały promocyjne

Producent nie ukrywał, że ponieważ praca wiąże się z przebywaniem wśród dużej grupy ludzi, powrót na plan jest wyjątkowo stresujący dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt:

Nikt nie chce wracać do pracy w środowisku, które może być ryzykowne i to dotyczy też członków ekipy filmowej, nie tylko aktorów. Dotyczy to każdej osoby pracującej na planie. Panuje nerwowość i to jest naturalne, zrozumiałe. Wzięliśmy to pod uwagę w planach, o których dyskutowaliśmy i zobaczymy, do czego to nas doprowadzi.

Szczegóły produkcji

Film ukaże się pod oficjalnym tytułem „Venom: Let There Be Carnage”. Za reżyserię odpowiada Andy Serkis. Nowa odsłona skupi się na tytułowym Carnage’u, który jest jednym z największych przeciwników Venoma. Stanowi on bowiem połączenie symbionta i nieobliczalnego psychopatycznego zabójcy, Cletusa Kasady’ego. Po raz pierwszy ta postać ukazała się w komiksie „the Amazing Spider-Man” z 1991 roku. Widzowie „Venoma” mogli z kolei zobaczyć Kasady’ego w końcowych napisach filmu - była to wyraźna zapowiedź fabuły drugiej części. Wszystko wskazuje na to, że ten antybohater w nowym filmie odegra zasadniczą rolę.

Na razie nie podano planowanej daty powrotu ekipy na plan drugiej odsłony „Venoma”. Nie wiadomo więc, czy nowa data premiery filmu również nie ulegnie zmianie.

Czekacie na drugą część „Venoma”? W tym czasie obejrzyjcie film „Kruk” z Brandonem Lee w roli głównej. Może wam się również spodobać widowiskowy i trzymający w napięciu „Sucker Punch” oraz „Black Lightning”.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO