Brutalnie i wulgarnie

Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi już w sieci – znamy datę premiery. Zobacz zwiastun filmu "Bad Boy".

Fani filmów Patryka Vegi dostali właśnie spóźniony gwiazdkowy prezent. Na platformie YouTube udostępniony został bowiem zwiastun najnowszej produkcji reżysera. Już kilka dni temu pisaliśmy o zapowiedzi zwiastuna filmu „Bad Boy”, który porusza tematykę polskiej piłki nożnej. Zwiastun pokazuje, że będzie to kino w stylu Vegi – brutalne i wulgarne. Nie zabraknie też oczywiście stadionowych ujęć i wydarzeń, które inspirowane są prawdziwymi zdarzeniami. Jest na co czekać?

YouTube

W zwiastunie możemy zobaczyć dwóch reprezentantów Polski – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszkę. Piłkarze prawdopodobnie zagrają samych siebie – niewiele wiadomo jednak o całej fabule nowego dzieła polskiego reżysera.

„Bad Boy” - kiedy premiera?

Pełen zwiastun ujawnia nieco więcej niż pierwszy, o wiele krótszy, materiał promocyjny. Widzimy na nim między innymi brutalność i bezwzględność polskiego świata piłki. Jedną z końcowych scen jest ujawnienie daty premiery. Okazuje się, że na najnowszy film Vegi poczekamy niespełna dwa miesiące. „Bad Boy” pojawi się w kinach 21 lutego 2020 roku. 


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO