Wraca do byłego klubu?

Zlatan Ibrahimovic podjął decyzję. Utytułowany Szwedzki napastnik ma wrócić do swojego byłego klubu.

Czarne chmury zbierają się nad Krzysztofem Piątkiem. Reprezentant Polski w tym sezonie niestety zawodzi – rozczarowani jego postawą są zarówno kibice AC Milan, jak i włodarze klubu. Receptą na problemy legendarnego włoskiego klubu ma być zatem nowy napastnik, który zagwarantuje wzrost skuteczności na szpicy Rossonerich. Okazuje się, że już niedługo do klubu dołączyć może utytułowany napastnik, który ma już za sobą występy w koszulce Milanu.

Materiały prasowe

Mowa oczywiście o Zlatanie Ibrahimovicu, który występował w klubie w latach 2010-2012. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo może ponownie założyć charakterystyczny trykot.

Zlatan dogadany z Milanem?

Ibrahimovic wraca do AC Milan – taką informację podają Gianluca Di Marzio i Fabrizio Romano. Przypomnijmy, że wraz z końcem roku wygasa kontrakt Szweda z LA Galaxy. Utytułowany napastnik łączony był z wieloma europejskimi klubami – między innymi Evertonem i Napoli. Wszystko wskazuje jednak na to, że zasili on szeregi swojego byłego klubu. Włoscy dziennikarze nie mają wątpliwości – 38-latek podpisze półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Portal Transfermarkt wycenia utytułowanego zawodnika na 3,5 miliona euro. Czy oznacza to odejście Krzysztofa Piątka z AC Milan? Prawdopodobnie przekonamy się wkrótce. 


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO