„A my bawimy się”

Zenek Martyniuk z nowym utworem – będzie hit 2020 roku? Zobacz najnowszy teledysk artysty

Zenka Martyniuka nie trzeba chyba przedstawiać nikomu – król disco polo ma w naszym kraju tysiące oddanych fanów, którzy z niecierpliwością wypatrują najnowszych utworów artysty – te starsze znają już bowiem na pamięć. Już niedługo będą oni mieli okazję obejrzeć film poświęcony w całości życiu wokalisty i ikony muzyki imprezowej w Polsce. Zanim to jednak nastąpi - wokalista i muzyk przygotował dla swoich fanów niespodziankę, która idealnie sprawdzi się podczas sylwestrowego szaleństwa.

YouTube

Mowa oczywiście o najnowszym utworze Zenona Martyniuka, który pojawił się na YouTube 29 grudnia. Już teraz obejrzały go dziesiątki tysięcy osób. Czy będzie to hit 2020 roku?

Zenon Martyniuk & Adam Chrola - Nasza jest ta noc 

W nowym utworze Zenek Martyniuk połączył siły z innym znanym wokalistą, którym jest Adam Chrola. Obaj muzycy przygotowali utwór w stylu disco polo sprzed lat. Utwór zachęca do wspólnej zabawy do rana i idealnie sprawdzi się w nadchodzącym karnawale. Możemy więc być pewni, że niejednokrotnie usłyszymy go ze sceny i klubowych głośników. Fani są zachwyceni i już teraz dopytują o kolejne nowości autorstwa swojego idola. Najnowszy teledysk możecie obejrzeć poniżej:


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO