Tak zakończyli rok

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub. Podzielili się zdjęciami [FOTO]

Borys Szyc był swego czasu największym „bad boyem” w polskim show biznesie. Teraz raczej się uspokoił, bardzo spokorniał, a Justyna Nagłowska, która jest u jego boku, kompletnie go zmieniła. Szyc spotkał ją w 2013 roku i najwyraźniej koleżanka ze starych lat miała na niego bardzo dobry wpływ. To dzięki niej postanowił, że zmieni całe swoje dotychczasowe życie. Faktycznie – od tego czasu o Szycu słychać jedynie w kontekście nowych ról, a także w związku z życiem prywatnym, które wyjątkowo mu się układa.

AKPA

W styczniu 2019 roku ogłosili o zaręczynach, a kilka miesięcy później – o tym, że spodziewają się dziecka. Bez wątpienia ten rok zakończyli z przytupem!

Nagłowska i Szyc po ślubie

Media oszalały i w każdym ich ruchu doszukiwali się przygotowania do ślubu. Okazało się, że niektórzy mieli nosa – kiedy na ich Instagramie pojawiło się zdjęcie świąteczne przy choince ci bardziej spostrzegawczy dostrzegli na ich palcach obrączki. Spekulacje nabrały na sile.

Ostatecznie gwiazdor postanowił potwierdzić zmianę stanu cywilnego. Na jego Instagramie pojawiło się kilka zdjęć z bajkowego ślubu. Pojawiło się pod nim również obszerny opis, w którym jednocześnie Szyc pochwalił się 7 latami trzeźwości.

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować – przemiana aktora jest naprawdę imponująca!

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczesliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego❤️ foto: @laflordelotus.photography #dowidzenia2019 #witaj2020 #wifey #hubby #wszystkiegodobrego❤️ #justmarried #wellalmostjust #dzieki @bizuteriayes

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO