Niezbędnik kierowcy?

Yanosik aplikacja dla kierowców. Antyradar, patrole, nawigacja samochodowa

Mobilne aplikacje pomagają nam w codziennym życiu i ułatwiają wiele czynności. Nie inaczej jest w przypadku kierowców, którzy liczyć mogą na wiele programów, które służyć mogą zarówno podczas długich tras, jak i codziennych wypraw do szkoły czy pracy. Jedną z najpopularniejszych aplikacji dla kierowców jest Yanosik. Program świetnie sprawdza się przede wszystkim jako nawigacja samochodowa, która prowadzi nas do celu dzięki najnowszym mapom i wskazówkom. To jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej możliwości, które użytkownikom oferuje aplikacja.

Yanosik

Aplikacje pobrać można zupełnie za darmo zarówno na telefony z Androidem (sklep Google Play), jak i na urządzenia wyposażone w iOS (App Store). Poniżej znaleźć można opis większości funkcji i możliwości Yanosika.

Yanosik - funkcje i możliwości

Yanosik sprawdza się świetnie przede wszystkim jako nawigacja. Aktualizowane na bieżąco mapy sprawiają, że bezproblemowo doprowadzi nas do celu, a nawet wskaże przewidywany czas podróży. Aplikacja ostrzeże nas także o fotoradarach, patrolach, wypadkach, robotach drogowych czy innych zgłoszeniach, które najczęściej dodawane są przez innych kierowców (sami także możemy dodać tego rodzaju komunikaty lub ocenić zgłoszenia innych uczestników ruchu). Dzięki aplikacji ominiemy też korki i sprawdzimy, czy jedziemy z przepisową prędkością (Yanosik pokaże zarówno naszą aktualną prędkość, jak i przepisowe ograniczenia w miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy). Jedną z nowszych funkcji aplikacji jest wideorejestrator, z którego skorzystać możemy za pośrednictwem naszego aparatu. Warto pamiętać, żeby zadbać o uchwyt do telefonu i nie korzystać z niego podczas jazdy. 

Sprawdź również aplikację - CamScanner.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO