Przydatna aplikacja

CamScanner aplikacja do skanowania dokumentów

Telefony komórkowe to dzisiaj podstawowe narzędzie pracy, komunikacji czy obsługi internetu. Nic więc dziwnego, że spore zainteresowanie wzbudzają także aplikacje mobilne, które pozwalają nam korzystać z pełni możliwości smartfonów. Wykorzystać możemy na przykład wbudowane do urządzeń aparaty, które posłużyć mogą jako precyzyjne skanery. Pomóc w tym może aplikacja CamScanner, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sieci. Wystarczy dodać, że tylko w sklepie Google Play została ona pobrana ponad 100 milionów razy.

CamScanner

Aplikację pobrać można za darmo zarówno na telefony z Androidem (sklep Google Play), jak i na urządzenia z iOS (App Store).

CamScanner - funkcje i możliwości

Aplikacja CamScanner do skanowania dokumentów wykorzystuje aparat wbudowany w nasz telefon. Uzyskane w ten sposób dokumenty możemy edytować, przycinać czy nawet zmieniać ich tekst (dzięki zaawansowanym opcjom aplikacji). Skorzystać możemy także z filtrów, które nieco zmienią wygląd zeskanowanych dokumentów. Stworzone przez nas pliki możemy wyeksportować do jednego z wygodnych formatów (np. PDF czy DOC), przesłać mailem czy wydrukować. Zeskanowane przez nas dokumenty przechowywać możemy w stworzonych folderach, gdzie będą one całkowicie bezpieczne. Warto dodać, że możliwość skorzystania ze wszystkich opcji aplikacji obarczona może być opłatą, a w darmowej wersji funkcje i możliwości programu mogą być nieco okrojone.

Sprawdź również - Jak usunąć konto na Allegro?Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO