Szybko i wygodnie

Booksy aplikacja dla klienta, fryzjer, kosmetyczka, barber, salon masażu

Internet sprawił, że dużą część codziennych spraw załatwić możemy bez konieczności wychodzenia z domu. Wyjątkiem nie jest tutaj umawianie wizyt w lokalach usługowych takich jak barber, fryzjer czy kosmetyczka. Wówczas z pomocą przyjść może na przykład mobilna aplikacja Booksy, która pozwala nam wygodnie zarządzać umówionymi wizytami, zakresem wybranych przez nas usług czy nawet umożliwia płatność z poziomu aplikacji. 

Booksy

Aplikacja Booksy dostępna jest zarówno w wersji na Androida (Google Play), jak i iOS (App Store). Pobrać ją możemy całkowicie za darmo. Istnieje wersja biznesowa aplikacji Booksy, która powstała z myślą o przedsiębiorcach i pozwala na zarządzanie rezerwacjami w naszym lokalu. Poniżej znaleźć można natomiast funkcje i możliwości aplikacji przeznaczonej dla klientów. 

Booksy dla klientów - funkcje i możliwości

Po zainstalowaniu aplikacji Booksy uzyskujemy dostęp do kalendarzy usługodawców z wybranej przez nas lokalizacji. Dzięki temu możemy wybrać datę i godzinę, które będą dla nas najbardziej odpowiednie. Aplikacja zadba też o to, abyśmy pamiętali o umówionej wizycie i wyśle nam powiadomienie. W ramach aplikacji zdobyć możemy także karty podarunkowe, które zrealizować można w wybranych punktach usługowych. Za wizyty zapłacić można bezgotówkowo z poziomu aplikacji, co jeszcze ułatwia cały proces. W Booksy znajdziemy między innymi fryzjerów, barberów, kosmetyczki, salony masażu czy solaria. 

Sprawdź również aplikację - EvernoteKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO