Wiedźmin online serial Netflix już wkrótce w Polsce. Data premiery, obsada i zwiastun na Spokeo.pl

Wiedźmin – jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku

Pojawi się już wkrótce, gdyż jego premierę zapowiedziano na rok 2017r., a jesteśmy już w jego drugiej połowie. Prognozujemy, że na platformie Netflix ujrzymy go na sam koniec roku, w postaci pewnego prezentu świątecznego dla fanów. Ci, którzy nie korzystają z Netflixa, a obgryzają palce z niecierpliwością czekając na premierę serii o Geralcie, powinni rozważyć zakup subskrypcji w Czerwonym serwisie. To produkcja na zlecenie Netflix, a więc mają wyłączność na jej udostępnianie.
Dołączając do grona subskrybentów zyskujemy oczywiście wiele innych korzyści niż tylko możliwość obejrzenia Wiedźmina. Więcej na ten temat napisaliśmy tutaj: Netflix – nowy standard platform streamingowych.

Przeczytaj również: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

plakat filmu

Filmowa adaptacja książki, czy gry komputerowej?

Już od początku ogłoszenia powstania tej serii, fani zastanawiają się, w jaki sposób dzieło będzie zrealizowane. Czy inspiracją dla twórców stanie się bardziej oryginalna powieść Andrzeja Sapkowskiego, czy może odnosząca olbrzymie sukcesy na całym świecie gra komputerowa studia CD-Projekt Red? Odpowiedź na to pytanie, przynajmniej częściowo niesie wypuszczony przed kilkoma dniami oficjalny teaser, stworzony przez Netflix. Cóż tam widzimy? Niespełna dwuminutowy filmik zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to produkcja zrobiona jest bardzo profesjonalnie i nie ma miejsca na niedopracowanie. Już sama postać Geralta, zagrana przez Henry’ego Cavilla pokazuje, jaki będzie charakter serialu, czyli brutalny i brudny. To nie bajka dla dzieci o smokach i elfach, tylko mocne kino dla dorosłego widza. Nie zabraknie tam scen rzezi, wulgarnych potyczek słownych lub erotycznych scen z łóżkowego życia wiedźmina. Niestety, na podstawie informacji z Teasera, ciężko nam stwierdzić jaką ścieżkę przybierze produkcja w reżyserii Lauren Schmidt.

Henry Cavill" src="https://pinbook.pl/photos/4/5d35a6e35f00e.jpg" alt="" />

Przeczytaj więcej: Wszystko co wiemy o serialu Wiedźmin


Wiedźmin – kto zagra główne role?

Póki co lista aktorów jest całkiem spora, gdyż liczy ich ponad setkę. Wymieniamy zatem listę głównych bohaterów, których widzieć powinniśmy przez przynajmniej większość czasu pierwszego sezonu.

Henry Cavill jako Geralt z Rivii

Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu

Freya Allan jako Ciri

Anna Shaffer jako Triss Merigold

Joey Batey jako Jaskier

Björn Hlynur Haraldsson jako Eist Tuirseach

Jodhi May jako Królowa Calanthe

Adam Levy jako myszowór

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO