Gdzie obejrzymy nowy serial z Szycem?

Warszawianka nie pojawi się na HBO Max. Gdzie będzie można oglądać serial?

Dwa lata temu ogłoszono, że HBO pracuje nad stworzeniem polskiego serialu o tytule "Warszawianka". W produkcji miał pojawić się Borys Szyc. W międzyczasie okazało się, że HBO w większości rezygnuje z tworzenia nowych produkcji w Europie. Produkcja nie trafi więc na platformę HBO Max. Pojawiło się więc pytanie - co dalej z serialem? Czy jest szansa na to, że inna platforma streamingowa zdecyduje się na wykupienie serialu? 

Materiały promocyjne serialu

Warszawianka - czy serial trafi na inną platformę? 

W lipcu HBO ogłosiło, że rezygnuje z produkowania seriali m.in. w Polsce i w wielu innych europejskich krajach. Wyjątkiem dla Polski okazała się produkcja "Odwilż". Wiele osób czekało jednak na zapowiedziany wiele miesięcy wcześniej serial "Warszawianka". 

"Presserwis" poinformował, że Warner Bros. Discovery zdecydowało, że serial nie pojawi się na HBO Max. Prawdopodobnie serial został przejęty przez Netfliksa albo Amazon Prime Video, ale póki co ani jedne, ani druga platforma nie potwierdziła tych rewelacji. Jest to więc informacja bardzo nieoficjalna. 

Serial "Warszawianka" miał opowiedzieć o 40-letnim playboyu, który uwielbia imprezować, przyjaźnić się ze wszystkimi, a zewsząd otaczają go kolorowe postacie, a za nim ciągnie się wianuszek kochanek. Tak naprawdę mężczyzna przepełniony jest nienawiścią do samego siebie, a wszystko to potęgują ograniczenia, jakie narzucają mu rodzice i czasy, które go stworzyły. 


Reżyserem serialu jest Jacek Borcuch, a autorem zdjęć - Piotr Uznański. Za scenariusz do produkcji odpowiedzialny jest Jakub Żulczyk. Obok Szyca miały pojawić się takie osobistości jak Zofia Wichłacz, Ilona Ostrowska, Paulina Gałązka, Piotr Polak czy Jakub Wieczorek. 

Kiedy będzie wiadomo, gdzie dokładnie trafi serial - z pewnością o tym poinformujemy. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO