Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Ilona Ostrowska - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci, plotki. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Ilona Ostrowska to polska aktorka filmowa i teatralna, która najbardziej rozpoznawalna jest, bez wątpienia, po roli Lucy Wilskiej w serialu „Ranczo”. Gdzie obecnie grywa i gdzie jeszcze można było ją oglądać? Jak wygląda jej życie prywatne? 

Wszystko o: Ilona Ostrowska 

Data i miejsce urodzenia: 25 maja 1974, Szczecin
Zawód: aktorka 
Partner: Jacek Borcuch (2004-2012; rozwód), Patryk Stawiński (obecnie)
Dzieci: Mirosława (2006), Gustaw
Wzrost: 170 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @ilona_ostrowska_official 

Wczesne lata 

Ostrowska urodziła się jako córka gospodyni domowej i marynarza. W 1993 roku ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Wysokiem, a wcześniej uczyła się w II Liceum im. Marii Konopnickiej w Zamościu. W 1998 roku ukończyła filię wrocławską krakowskiej PWST. 

 


Kariera 

Zadebiutowała we wczesnych latach 90. Na deskach Teatru awangardowego „Performer” w Zamościu. Pracowała w Teatrze Polskim we Wrocławiu i Teatrze K2. Od 2002 do 2011 roku była aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Zadebiutowała w „Życie jak poker” jako Magda. Największą popularność przyniosła jej rola Lucy Wilskiej w serialu „Ranczo”. Grała również w „Ile waży koń trojański” czy „7 uczuć”, a także w „Swingersach”. W 2018 roku brała udział w trzecim sezonie programu „Agent - Gwiazdy” i okazała się agentem. 

Życie prywatne 

Od 2004 do 2012 roku była żoną Jacka Borcucha, z którym doczekała się córki - Mirosławy. Nasteęnie była związana z reżyserem Krzysztofem Garbaczewskim. Obecnie jej partnerem jest Patryk Stawiński, basista zespołu Kobiety, z którym ma syna - Gustawa. 
Ilona Ostrowska - najlepsze produkcje z aktorkąIlona Ostrowska to polska aktorka filmowa i teatralna, która w 1998 roku ukończyła PWST. Na początku lat 90. występowała w awangardowym Teatrze „Performer”. Pracowała również we Wrocławiu w Teatrze Polskim i Teatrze K2. Od 2002 do 2011 była aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Popularność przyniosła jej rola w serialu „Ranczo”, gdzie wcieliła się w Lucy Wilską. Zagrała również w „Ile waży koń trojański” czy „Swingersach”. Poznajcie lepiej Ilonę Ostrowską, a dokładniej - pięć najlepszych ról aktorki. 

 Ilona Ostrowska - najlepsze role 

1. „Ranczo”, reż. W. Adamczyk (2006-2016)
2. „Ile waży koń trojański?”, reż. J. Machulski (2008)
3. „Misja Afganistan”, reż. M. Dejczer (2012)
4. „7 uczuć”, reż. M. Koterski (2018)
5. „Ślepnąc od świateł”, reż. K. Skonieczny (2018)

Niedawno można było oglądać ją w kinach w filmie „Swingersi”. Oprócz tego pojawia się w serialu „Będzie dobrze, kochanie”, gdzie wciela się w rolę matki Justyny - Lilkę. Oprócz tego gra również w produkcji „Osaczony”. Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO