Kiedy premiera?

Litwinienko. Jest zwiastun serialu. Kiedy premiera nowych odcinków?

David Tennant pojawi się w brytyjskim serialu "Litwinienko", o czym informowaliśmy jakiś czas temu tutaj. To opowieść o byłym agencie KGB, który złożył zawiadomienie o próbie popełnienia morderderstwa na nim samym. Produkcja ma skupić się na detektywach Scotland Yardu, którzy będą zajmowali się rozwiązaniem sprawy z 2006 roku. 

Materiały promocyjne serialu

Zwiastun serialu "Litwinienko"

W zwiastunie serialu można zobaczyć jak Aleksandr Litwinienko, ogolony na łyso, niezwykle wychudzony, leży w University College Hospital w Londynie i cierpi na schorzenie, które jest bardzo ciężkie do zdiagnozowania. Zostaje do niego wezwana policja, której były agent chce złożyć zawiadomienie o próbie popełnienia morderstwa na nim samym. Jako swojego mordercę wskazuje... Władimira Putina. Cały serial będzie skupiał się na śledztwie Scotland Yardu, ale pojawi się również historia Mariny Litwinienko, która walczyła o to, aby przekonać rząd brytyjski do ujawnienia nazwisk morderców jej męża i tego, że państwo rosyjskie było w to zamieszane. 

Twórcą serialu jest George Kay, a reżyserem Jim Field Smith. Obok Tennanta zobaczymy Margaritę Levievą, Marka Bomnnara i Neila Maskella. 


Premiera serialu "Litwinienko" w styczniu 2023 na platformie Viaplay. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO