Jak zareaguje na tę wiadomość?

Serial „M jak miłość”, 1513. odcinek: Maciek będzie miał siostrę? Co się wydarzy w jego rodzinie?

Odcinek 1513. „M jak miłość” przyniesie same dobre wiadomości. Wszystko wskazuje na to, że rodzina Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha) powiększy się o kolejnego członka. Zobaczymy, jak Maciek (Franciszek Przanowski) zareaguje na tę radosną informację. Nie jest wcale pewne, czy ucieszy się na wieść, że będzie miał siostrę. Chłopiec, który już wiele w życiu przeszedł, czuje się ostatnio mocno przybity faktem, że jego ojciec został oskarżony i przebywa w areszcie. W 1513. odcinku dowiemy się, czy wiadomość o nowym dziecku wniesie nieco słońca do rodziny Budzyńskich.

www.mjakmilosc.tvp.pl

1513. odcinek „M jak miłość” ukaże się na antenie TVP2 w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 20:55.

Co się wydarzy?

W nowym odcinku „M jak miłość” Andrzej odbierze telefon. W trakcie rozmowy dowie się, że jego rodzina zupełnie niespodziewanie się powiększy. Pod znakiem zapytania będzie jednak, czy Magda zaszła w ciążę, czy para doczeka się nowego dziecka w inny sposób. Pozostanie też najważniejsza kwestia – jak Maciek zareaguje na wiadomość o rodzeństwie? Chłopiec w ostatnim czasie nie jest w najlepszej kondycji psychicznej i doskwiera mu poczucie osamotnienia. Wysyłane przez niego niepokojące sygnały dostrzegają czujni rodzice, którzy wiedzą, że Maciek nie radzi sobie z uwięzieniem ojca i oskarżeniami kierowanymi pod jego adresem.

Andrzej zadzwoni do Ani, żeby poinformować ją o nowej sytuacji i że będzie chciał się nią zająć przez dwa najbliższe dni. Dziewczynka jednak zamiast rozważać, jak chce spędzić czas z ojcem, będzie bardziej zajęta relacją z Damianem (Oliwer Proctor). Ostatecznie pojawi się na kolacji u Budzyńskich. W czasie wspólnego posiłku rodzice będą obserwować, jak ich dzieci zajęte są głównie swoimi telefonami. Z ich ukradkowych rozmów będzie wynikać, że w życiu Maćka pojawiła się jakaś nowa i ważna osoba. Nie będą mogli jednak uwierzyć, że dorastający Maciek myśli już o płci przeciwnej. 1513. odcinek pokaże, czy przyrodnie rodzeństwo będzie się ze sobą dobrze dogadywać.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO