Oprawca Huberta przyjdzie ją zabić?

Serial „Barwy szczęścia”, 2244. odcinek: Hubert i Klara przeżyją chwile grozy. Co się wydarzy?

Odcinek 2244. serialu „Barwy szczęścia” będzie wyjątkowo dramatyczny. Chociaż wydaje się, że niebezpieczeństwo zostało już zażegnane, do szpitala, w którym przebywa Hubert (Marek Molak), przyjdzie niespodziewanie jego oprawca. Zrozpaczona Klara (Olga Janowska) przeżyje prawdziwe chwile grozy. Czy zawodnik MMA Ares (Michał Gęsiarz), który dotkliwie pobił Pyrkę podczas ostatniej walki będzie chciał dokończyć to, co zaczął i zabić Huberta? To będzie pierwsza rzecz, o jakiej pomyśli Klara, gdy zobaczy niepożądanego gościa w szpitalu. W najnowszym odcinku dowiemy się, czy Hubertowi i Klarze grozi prawdziwe niebezpieczeństwo.

Kadr z serialu "Barwy szczęścia"

2244. odcinek „Barw szczęścia” ukaże się na antenie TVP2 w piątek 24 kwietnia o godzinie 20:10.

Chwile grozy

W najbliższym odcinku serialu „Barwy szczęścia” Klara spotka rywala Huberta, przez którego ten od dłuższego czasu leży w szpitalu. Stan Huberta jest dramatyczny – chociaż reaguje na słowa bliskich, nie jest w stanie się ruszać, ani mówić. Ares przyjdzie do sali szpitalnej zaraz po tym, jak Klara ją opuści. Jego zachowanie nie będzie wzbudzać zaufania. Z głową zakrytą kapturem podejdzie do łóżka Huberta i zacznie mu zadawać pytania o to, czy chory go poznaje. Wtedy do sali wejdzie Klara, która widząc Aresa nad łóżkiem męża przerazi się i zacznie krzyczeć: „Wynoś się stąd, albo zawołam ochronę!”. Ares złapie wtedy Klarę za rękę, strasząc jeszcze bardziej zrozpaczoną kobietę. Zanim jednak żona Huberta zdąży krzyknąć o pomoc, Ares wyzna, że przyszedł przeprosić jej męża za to, co mu zrobił.

Po chwili namysłu Klara zgodzi się na rozmowę oprawcy z Hubertem. W trakcie rozmowy wyjdzie na jaw, co tak naprawdę wydarzyło się podczas nieszczęsnej walki. Okaże się, że była od początku ustawiona – Hubert był skazany na porażkę. Nikt jednak nie przewidział, że Hubert będzie zaciekle walczył do końca. Wszystko to poskutkowało tragicznym i nieszczęśliwym wypadkiem.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO