Skąd ta decyzja?

Blanka Lipińska nie weźmie udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Autorka „365 dni” zdradziła, dlaczego

Blanka Lipińska z pewnością znajduje się teraz w gronie najpopularniejszych polskich celebrytek. Sławę przyniosła jej przede wszystkim głośna powieść „365 dni”, na podstawie której nakręcono film o tym samym tytule. Lipińska w ostatnim czasie prowadziła również program „Tylko jeden”, w którym zawodnicy MMA zmagali się w oktagonie o wygranie kontraktu z federacją KSW. Wielu fanów pisarki miało więc nadzieję, że tak medialna postać jak ona wkrótce wystąpi także w „Tańcu z gwiazdami”. Okazuje się jednak, że Blanka Lipińska nie ma zamiaru tego uczynić.

AKPA

Ostatnio celebrytka udzieliła wywiadu dla Plejady, w którym zdradziła, dlaczego nie wystąpi w popularnym programie.

Poważna kontuzja

Dziennikarz Plejady zapytał Blankę Lipińską o to, czy idąc śladem innych celebrytów zamierza wystąpić jako zawodniczka w walkach MMA. Celebrytka odpowiedziała wprost, że nie jest to możliwe z pewnego ważnego względu. Okazuje się, że jakiś czas temu doznała wyjątkowo poważnej kontuzji kolana oraz kręgosłupa, która uniemożliwia jej nie tylko walkę w oktagonie, ale również taniec:

Chciałam, ale mam kompresyjnie złamane lewe kolano i przepuklinę na odcinku lędźwiowym. Dostałam propozycję, żeby zawalczyć w jednej z federacji, ale musiałam odmówić. Nie dlatego, że nie lubię się bić, bo bardzo lubię. Natomiast nie pozwala mi na to zdrowie. To jest powód, dla którego ani nie wystąpię w „Tańcu z gwiazdami”, ani nie walczę w klatce.

Lipińska żartobliwie dodała, że dostrzega pewne plusy w tej niewesołej sytuacji:

Może to i dobrze, bo teraz mogę udawać, że jestem taka kobieca i delikatna.

Wszystko wskazuje na to, że fani nie zobaczą autorki książki „365 dni” w swoich ulubionych programach. Żałujecie, że Blanka Lipińska nie pojawi się w „Tańcu z gwiazdami”?

Zobacz także: „365 dni” - film na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO