Gdzie obejrzeć

Czarnobyl (2019) online Gdzie obejrzeć cały film

Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu rozpoczyna się dramatyczna walka o zdrowie i życie, aby ratować całą Europę przed skutkami katastrofy. Kto jest temu wszystkiemu winny? 

Rok produkcji: 2019 
Oryginalny tytuł: Chernobyl 
Sezony: 1 sezon, 5 odcinków
Gatunek: Dramat 
Produkcja: USA / Wielka Brytania 
Twórcy: Johan Renck, Craig Mazin 
Platforma: HBO GO 

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu 

Serial traktuje przede wszystkim o zmaganiach naukowców i prostych ludzi ze skutkami katastrofy, która miała miejsce 26 kwietnia 1986 roku w elektrowni jądrowej w Czarnobylu na Ukrainie, na terenie ówczesnego ZSRR. Starają się oni zminimalizować jej skutki i walczą z upływającym czasem. Wszystko to w przekonującym klimacie późnego Związku Radzieckiego, który za wszelką cenę stara się ukryć niewygodne wydarzenie. Oczywiście serial jest fabularyzowany i w żadnym wypadku nie należy traktować go jak produkcji dokumentalnej.

Zobacz opisy odcinków serialu: "Czarnobyl (odcinek 1)", "Czarnobyl (odcinek 2)", "Czarnobyl (odcinek 3)", "Czarnobyl (odcinek 4)" oraz "Czarnobyl (odcinek 5)

 

 


Czarnobyl CDA, NETFLIX, VOD gdzie obejrzeć online lektor pl

Gdzie obejrzeć cały film Czarnobyl ? Tutaj możesz spawdzić obsadę filmu Czarnobyl oraz filmy i seriale podobne do Czarnobyl (2019) online. Sprawdź również opinie i średnią ocenę filmu Czarnobyl (2019) online. Pełna obsada filmu Czarnobyl. Film Czarnobyl gdzie obejrzeć za darmo lektor PL
Czarnobyl Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV. U nas możesz spradzić obsadę filmu Czarnobyl a także poznać podobne filmy do Czarnobyl oraz czy są dostępne na Netflix i CDA ? Wszystkie najważniejsze informacje o filmie Czarnobyl znajdziesz poniżej

Zwiastun 

Obsada

Jared Harris - Walerij Legasow 
Stellan Skarsgard - Boris Szczerbina 
Jessie Buckley - Ludmiła Ignatenko
Emily Watson - Uliana Chomiuk 
Adam Nagaitis - Wasilij Ignatenko 
Robert Emms - Leonid Toptunow 
Paul Ritter - Anatolij Diatłów 
Sam Troughton - Aleksandr Akimov 
David Dencik - Michaił Gorbaczow 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO